Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lányom? Normális...

Miért ilyen a lányom? Normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés

A lányom 17 éves. Álltalánosban sokat piszkálták, verték, fenyegették, mert kövér, szemüveges és fogszabályzós volt. A tanárok is azt szajkózták beki, hogy semmire se jó, ostoba, semmit sem ér. Pedig nagyon jó tanuló volt 4,7 átlaga.

Nagyon jó iskolába vették fel, azt hittük ott komoly és normális emberek vannak. Közben a lányom lefogyott és nagyon jó alakja lett. A mostoha apja testépítő, így izmot is elég jól pakolt magára.

De ott is bántották őt, mert visszahúzodó lett a folyamatos bántások miatt. Már facebookon is irogattak neki, hogy milyen ocsmány vagy.

Szóval az első két év így telt el. Aztán egyik osztálytársa az órán közölte vele mindenki hallatára, hogy "én olyan kövér nem akarok lenni mint a Lilla(lányomat így hívják). Ott betett neki, egyik napról a másikra nem evett semmit. Naponta 300kcal evett, nem bírt már tornázni se. 179cmre lett 37kg. Elvittem pszichológushoz, de nagyon nem segít rajta. Most felhízott 63kgra. De állandóan dühöng, gyógyszerezi magát, volt már 3 öngyilkosági kísérlete, saját magát üti, mindeniivel kiabál, hogy vele senki sem törődik, meg hogy mit számít minden mert tönkre tették az életét.. Ráadául az is most derült ki, hogy egy 50 éves bácsi molesztálta mikor 14 éves volt. Engem is hibáztat, mert nem törődtem vele.


2015. júl. 15. 19:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Vertek? Akkor ti hol voltatok?

Beszeljetek a pszichologussal. Iskolavaltast nem javasolt?

2015. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
természetesen nem normális viselkedés,ez már pszichés betegség. A pszichologus itt már valószínűleg kevés, valami normális orvosi kezelés kéne neki.
2015. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem vetted észre, hogy súlyproblémával küzd? Miért nem segítettél neki lefogyni?

Nem hibáztatni akarlak, de az, hogy odaág jutott, hogy önmagát bántalmazza nem két napos időszak volt, hanem hosszú....pszihológushoz is későn vitted..

Későn kaptál észbe

2015. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Már végzett a középsuliban, úgyhogy annak már vége. Nem kellett neki lefogyni, mert izmos lett, Mivel ahogy írtam, az apja testépítő. Szép alakja lett, izmos, formás. Lehet, hogy későn viitem el, de akkor se kell így viselkednie
2015. júl. 15. 20:04
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de ezt nem hiszem el. Ha 179 cm mellett 37 kg volt, azzal már össze kellett volna esnie az utcán, ha csak nem kellett volna meghalnia. Miben írtál még hülyeséget?
2015. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
elnézést elírtam, telefonról vagyok nem 179cm hanem 170cm.
2015. júl. 15. 20:12
 7/29 A kérdező kommentje:
És volt hogy összeesett
2015. júl. 15. 20:12
 8/29 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy te egy kicsit elfogult?

4,7-es atlaggal minden ok nelkul ostobaztak a tanarok? Erdekes...

Lefogyott, jo alaku lett, es minden ok nelkul lekovereztek?


A merlegben meg csereljetek elemet, mert 37 kilo aligha lehetett...

2015. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elfgoult....a tanárok(2 személy) azok nagyon buták voltak, igaz nem csak őt piszkálták hanem még 3 vagy 4 tanulót.
2015. júl. 15. 20:15
 10/29 A kérdező kommentje:
Miért állítanák hazugságot?? "Aligha lehetett 37kg.. ORVOSIS megmérte a súlyát!!! Olyanok mondták neki akik utálták őt, szóval én szerintem irigységből. Csak a lányom van olyan hiszékeny, és valóban ostoba hogy ezt elhiggye
2015. júl. 15. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!