Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresnek ott is problémá...

Miért keresnek ott is problémát, ahol nincs?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, teljesen normális család vagyunk. 3 gyerekünk van, boldogok vagyunk együtt. Tényleg semmi kirívó nincs az életünkben. Se túl gazdagok, se túl szegények nem vagyunk, mindenki egészséges, a házasságunkkal is minden rendben.

A héten napközis táborban van a legnagyobb gyerkőc, és reggel én vittem egyedül, addig a két kicsi az anyósoméknál volt, mert amúgy is mentem volna hozzájuk segíteni, hát gondoltam akkor van pár percem legalább a naggyal kettesben lenni kicsit.

Ottfelejtettük az úszószemüveget a nagyiéknál (pár percre laknak az uszodától), ezért gyorsan visszafutottam vele, amikor észrevettem. 4 anyuka beszélgetett az öltözőnél rólam. Nem tudták, hogy ott vagyok, és teljesen ledöbbentem, hogy miket beszélnek rólam. Szerintük biztos nem olyan idilli a házasságunk, mint ahogy látszik, tuti megcsal a férjem (???), meg a gyerekek is túl jól neveltek (mondjuk én ezt nem így látom, szerintem teljesen átlagos kölykök), tuti otthon agyba-főbe verem őket.

Teljesen le vagyok döbbenve. Nem kérkedünk semmivel (nem is nagyon van mivel, jól élünk, de azért gazdagok nem vagyunk), a gyerekek is teljesen normálisak, vidámak, jókedvűek. Nem értem honnan szedik ezeket a dolgokat velünk kapcsolatban. Tudom, nem kéne ezzel foglalkoznom, de nagyon bánt, hogy ennyire rosszakat feltételeznek rólunk.

Miért gondolnak oda is problémát, ahol nincsen?


2015. júl. 20. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4 pletykafészek, ha ott lettél volna akkor másról mondták volna ugyanezt...csak locsognak valamiről, aminek értelme sincs, de azért mondják a hülyeségeket...
2015. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lennék. Ha annyira tökéletesnek látják az életünket, hogy már ők találnak ki pletykát azért, hogy ne legyen az, akkor valamit jól csinálunk. :))) Savanyú a szőlő, ennyi az egész. Örülj, hogy irigyelnek! :) Szép család lehettek! :)
2015. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekik nyilván nem ilyen az életük, ezért az a természetes, hogy nincs ideális házasság és család. Tehát nálatok biztosan valami gond van, csak nem mutatod.

Szerintem sem kell ilyenekkel foglalkozni, bár azt elhiszem, hogy bánt a dolog.

2015. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kéne ezzel foglalkozni, de borzasztó rossz érzés ilyeneket hallani magunkról. Pedig az egész nem volt fél perc sem... és ennyi rosszindulat belefért.
2015. júl. 20. 12:26
 5/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Kérdező: Abból tudod, hogy valamit jól csinálsz, hogy ellenségeid vannak és kritizálnak ezerrel.
2015. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ha tudnám, hpgy nincs igazuk, nem érdekelne. De te kattogsz rajta, kérdezel... szóval siman lehet benne valami.
2015. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Ez nem teljesen így van. Engem is az tud a legjobban bántani, amikor igazságtalanul bántanak. Ha nincs alapja. Mert gondolnak rólam valamit és egyáltalán nem úgy van.
2015. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!