Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ertessem meg veluk...

Hogyan ertessem meg veluk hogy en nem szeretnek elkoltozni?

Figyelt kérdés

Most Angliaban elunk, es szuleim vissza szeretnenek koltozni Mo-ra, mert ott vannak a rokonaink es szeretnenek nekik segiteni. De nekem itt vannak a barataim, beleertve a baratnomet, es akarhogy probaltam megmagyarazni nekem ez miert nem lenne jo, mar ott tartunk hogy ram akarjak eroltetni.


17/f


2015. júl. 23. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Sok gyerek van ebben a helyzetben, hogy a szülők munkájuk miatt költözni kényszerülnek. A gyereket ugye viszik magukkal. Veled sincs ez másként. Max. te kint maradsz. Gondolom 18 éves kor felett már önálló lehetsz, s maradhatsz. Keresel munkát. De Magyarország sem olyan borzasztó hely, itt is lehetnek barátaid. Az angol barátok, lehet nem is lennének tartósak.
2015. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj elérni egy olyan kompromisszumot, hogy hagy fejezd be ott a középsulit, még ha ők haza is költöznek, ismeretségi körödben egy családdal állapodjanak meg, hogy neked havi x összegért szállást, ételt adjanak. Aztán meg felvételizz ottani egyetemre...
2015. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hazamész velük.betöltöd a 18-at.utána meg visszamész.mivel vannak ismerőseid gondolom a lakhatásban és a munkában tudnának átmenetileg segíteni.

de most figyelmeztesd őket, hogy amint nagykorú leszel visszaköltözöl, most a családi békéért mész haza, de te szeretsz kint élni értsék meg.

2015. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!