Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy köz. Oldalon, letiltottam...

Egy köz. Oldalon, letiltottam egypár rokont, ismeröst, hogy ne láthassam, hogy tetszikelik a volt exem képeit, kinek jo ez, én őt nem akarom latni, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 18:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Semmit. Már letiltottad őket. Megmondani meg úgysem lehet senkinek sem, hogy mit likeoljon és mit ne.
2015. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Töröld az exed.
2015. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Elég lett volna, ha csak nem követed őket.


Nőjél fel. Nem mindegy neked, ki mit lájkol?

2015. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

A "volt ex" a jelenlegi párod? Mert ezt jelenti, amit írtál...


A letiltáson kívül nem kell, és nem lehet többet csinálni.

2015. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne legyél már csicska hogy tiltogatsz mindenkit mert jaj így az exed meg úgy. Szedd össze magad és szard le az exed, lépj tovább. Én pl soha senkit nem tiltottam le facen mert konkrétan leszarom azt a személyt aki esetleg ártott nekem stb.
2015. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Könnyű azt mondani, hogy sz*rja le az exét.

Persze majd egy idő után ez lesz, de azt ne akarjátok már megmondani senkinek, hogy mit érezzen! Ha még friss és fájdalmas, akkor teljesen érthető, hogy nem akarja nap mint nap látni!

Ha megcsalna a párom, én se akarnám látni, ahogy az új párjával teszi fel a nyaralós fotókat.


És ehhez nem elég, hogy exet törli, attól még ha valaki, aki jelenleg ismerőse, belájkol egy képet, meg fog jelenni a hírfolyamban.

Én is egy csomó olyan ember képét látom, akiket nem is ismerek, mert az ismerőseim lájkolják azokat a képeket.


Ha az a cél, hogy egyáltalán ne lásd, akkor a letiltás volt a legjobb lehetőség.

2015. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ám nem követni is.
2015. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
67%
Ne az ismerőseidet tiltsd, hanem az exed. Ha őt nem csak törlöd, hanem tiltod is, akkor azt sem fogod látni ha lájkolják az ismerőseid stb, mert olyan mintha nem lenne fent facen, legalábbis te semmilyen formában nem látod őt, és ő se téged.
2015. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Nőj fel...
2015. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Ez remélem, nem komoly kérdés.


Ne közösségi oldalakon éld az életed, mert a legtöbb dolog, amit ott látsz, fél másodpercnyi figyelmet sem érdemel. Azt meg nem értem, miért zavar, hogy másoknak tetszik valami, még ha neked nem is. Nőj még fejben és legyél kicsit toleránsabb. Vagy legalábbis tegyél magasról az ilyen jelentéktelen ostobaságokra.

2015. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!