Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gonosz vagyok, amiért letiltot...

Gonosz vagyok, amiért letiltottam valakit?

Figyelt kérdés

Omeglén beszéltem egy sráccal, tök rendes volt tényleg, igazán kedves, de nem akartam már, hogy írogasson és nem akartam látni, hogy miket posztol, ezért letiltottam gmail-en is és facen is.. Nagyon gonosz vagyok?

Nem akarom megbántani, csak már elegem volt és elakartam felejteni őt.



#gonoszság #letiltás #omegle barát
2015. jún. 13. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ki nem szarja le!!!
2015. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért akartad elfelejteni? Ebből nem derült ki miért tiltottad.
2015. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy mondom, hogy nem volt igényem a kapcsolatunkra (baráti). Nem akartam látni és ennyi.
2015. jún. 13. 15:50
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Leszarom!
2015. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4

Ezt elsőre is értette mindenki.


Hát, akkor így járt. Ezt nem lehet erőltetni és így a legegyszerűbb megszakítani a kapcsolatot.

2015. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:Dddd sírok

Jól van, köszi a választ, kicsit megnyugodtam.. Tényleg nem állt szándékomban bunkó lenni, de most már mindegy, visszacsinálni nem tudom. Még egyszer köszi, további szép napot! :)

2015. jún. 13. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"tök rendes volt tényleg, igazán kedves, de nem akartam már, hogy írogasson"

Eléggé értelmetlen amit csinálsz... Ha meg ilyen idióták irogatnának akkor meg azért sírnál, de nem, egy normális emberrel beszélgettél, de csak úgy letiltottad, mert lesz#rod... Gratulálok.

Én nem azt mondanám, hogy gonosz, hanem hogy hülye, már bocs.

2015. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó beszélgetésünknél nem éppen volt kedves, de besarazni meg nem akarom, akkor sem ha nem is ismeritek.. Minden nap posztolt valami oltári nagy baromságot és ez felbaszott, mondhatjuk azt is, hogy nyomult (ha elég naiv vagyok) ez meg idegesített. De amúgy összességében igen, rendes volt.. Amikor tiltottam, bűntudatom lett, ezért gondoltam megkérdezem, hogy mi a ti véleményeteket erről,

de persze ezt nem tudhattad, mert nem írtam le ennyire részletesen. Ez nem mentegetőzés, csak gondoltam leírom a teljes sztorit, bocsi az egyszerűsítésért.

15L

2015. jún. 13. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Háát pont leszarom :D
2015. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gonosz?! mert letiltottál valakit na ne :'D Mi ebben a gonosz? Talán ha egy random kisgyerek elejti a pénzét az utcán és mikor veszi felfele biciklivel áthajtasz a kezén...na az már gonosz vagy ha panel tetejéről ledobsz egy kislabdát egy ember fejére és ő felnézz és DURR! egy tégla! és mindezeket teljes bűntudat nélkül...De hogy te gonosz? xd max idegeskedő vagy...
2015. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!