Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar szeretotok? Meddig...

Volt mar szeretotok? Meddig csaltatok a felesegeteket/ferjeteket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 11:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt szeretőm, de azt hiszem nem is lesz.A férjemet nem tudnám megcsalni még ha a legkívánatosabb faszi lenne is az a másik! Pusztán kalandból nem látom értelmét, mert csúnyánmegégethetném magamat, és akkor már utólag sírhatnék az én drága férjem után.
2010. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Volt, olyan 1,5 órán át folyamatosan.
2010. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem volt, soha nem is lesz, mert nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel. Nekem ilyesmi nem fér bele egy kapcsolatba semmiképp!


Viszont engem csalt már a régi párom úgy egy évig.

Azóta is az akkori szeretőjével él és boldogok, gyerekük is van.

2010. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Én sem tudnék szeretöt tartani.nem ér annyit (nekem)az egész,hogy utána elveszitsem a férjemet,aki szeret és megbecsül.és amig szeretjük egymást,addig nincs is szükség rá.ha valaki szeretöt keres,ott már gondok vannak.

(Zsoka)

2010. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

volt már, kb 2 évig tartott...

utólag már én is bánom, de akkor valahogy elment az eszem:-(

2010. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Én voltam szerető, egy éven át. Nálam volt a nyugalom szigete a pasinak.
2010. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Volt. Addig csaltam, amíg jól esett és ő is addig csalt, amíg neki jól esett. Az anyja miatt ugyanis nem tudtunk elválni, de már öt éve nem volt köztünk semmiféle érzelmi kötődés. Csupán egy lakásban kerülgettük egymást.
2010. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
kedves 11:51 es! es ki vetett veget ennek? te vagy o?
2010. márc. 7. 12:01
 9/24 A kérdező kommentje:
kedves 11:51 es!ki szakitott a vegen? te vagy o?
2010. márc. 7. 12:03
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Úgy 4-5 alkalommal. Az 1 éjszakéstól, a 4 éves volt a leghosszabb. Ami talán érdekes, mindig és most is csak a nejem szerettem, de a kalandok alatt és utánn is jobb volt itthol a szexuális élet. ???? Mellékesen, a kollégáim háromnegyed része megcsalja a nejét, de másik feleséget egyik sem akar. Talán azért van, mert többet, és mást, mindent lehet egy ilyen kapcsiba. Ha mégsem, akkor egy sziával vége.
2010. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!