Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjeteket/feleségeteket/pár...

A férjeteket/feleségeteket/párotokat tartátok a legszebb férfinak/nőnek?

Figyelt kérdés

Egyszer valamilyen kérdésben felmerült a téma, és sokan azt írták, hogy az az igaz szerelem, amiben a párodat látod a legszebbnek a világon. Vélemények?

( Nem arra vagyok kiváncsi, hogy elfogadod, szereted a hibáival együtt, hanem, hogy őt látod a legszebbnek?)


2011. márc. 23. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Igen,én őt látom a legszebbnek, legjobbnak nekem ő a legtökéletesebb a világon!:D

Ha nem így lenne nem lennék vele!

2011. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja és 20/L!
2011. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Legszebbnek nem, de a legjobbnak igen.
2011. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen. A férjem nagyon jóképű, helyes pasi. Nem csak az én véleményem, hanem az összes női ismerősé is. :) (barátnők, rokonok) Én őt látom a legszebbnek.
2011. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Én igen, de ő tényleg nagyon jó képű szerintem:)

Bár azt mondják tényleg ha valakit szeretsz akkor ő lesz számodra a legszebb és annak látod. Nem tudom mások milyennek látják.

2011. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Én bevallom, hogy vannak még jó pasik a barátomon kívül, de a barátom nem csak hogy iszonyatosan helyes, de még okos, kedves, figyelmes is, szóval ő a tökéletes NEKEM! :)23/l
2011. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Szépnek látom, mert az is. Nem azt mondim, h nincs nála szebb, de külső+ belső együtt számít és így is megfelelő :-)
2011. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Igen, én a barátomat tartom. Nagyon helyes, különleges, rengeteg lánynak bejön:) Nem szoktam nála helyesebb srácokat látni vagy legalábbis nem veszem észre őket. Barátom meg jobbnak tart Megan Fox-nál, ami már elég nagy elismerés, azt hiszem:D

21L

2011. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen, őt tartom! De nem csak én. Folyton körüldongják a nők. A munkahelyén is odavannak érte a csajok, meg akárhová megyünk, a legtöbb nő vigyorog rá, mintha én ott sem lennék. :) De Ezen csak jókat mosolygok, mert tudom, hogy neki meg én vagyok a legszebb. :D
2011. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Egy kapcsolat elején, amikor még az ember szemén ott a rózsaszín köd, akkor mindenki szebbnek látja a párját. Nem a férjem a legszebb ember a világon, de a legjobb férj, szerető és apa.
2011. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!