Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatok meg egy...

Hogy találhatok meg egy személyt akinek csak a nevét tudom, meg azt, hogy melyik városban lakik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Édesanyám szeretné megtalálni volt sógornőjét. Régen nagyon jóban voltak, csak a válását követően minden kapcsolatot megszakított (ami érthető is) a volt férje családjával. Úgy volt, hogy majd a telefonszámát megadja édesanyámnak, de valószínűleg elfelejtette. Már minden lehetőséget próbált, felhívta a tudakozót, de eredménytelen volt.

Mindenképpen szeretnénk megtalálni.

Esetleg tudnátok tanácsot adni, hogy kezdjünk hozzá?

A település neve egyébként Mezőnyárád.

Segítségeteket előre is köszönöm!!!



2015. júl. 31. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is azt tenném, hogy elmennék a faluba, és megkérdeznék valami járókelőt. Szerintem ez a legegyszerűbb és leggyorsabb módja a megtalálásának, ha még mindig ott lakik.
2015. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!! Nagyon sokat jelent!!:)
2015. júl. 31. 16:54
 13/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg a fejleményeket! :D
2015. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Magánnyomozó irodák szoktak így személyeket felkutatni. Egyszer beszélgettem valakivel aki titkárnő volt egy ilyen irodában. Ő mondta hogy a megbízásaik többsége ilyesmi jellegű. Főleg olyan ahol még a nevet sem tudták pontosan, mert állami gondozásba adottak kerestek, vagy őket keresték. Ha nagyon fontos az illető megtalálása esetleg egy ilyen irodánál lehet érdeklődni az esélyekről. Addig azt hittem hogy a magánnyomozók csak megcsalásos esetek kutatgatásával foglalkoznak. Az említett hölgy azt mondta hogy szinte csak személyfelkutatásos megbízásaik vannak.
2015. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!! Írok, hogy sikerült e megtalálni!:)
2015. júl. 31. 18:06
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha elmentek a faluba érdeklődni, a helyi kocsmába mindenképp nézzetek be, ott tuti van egy pletykafészek aki tényleg mindenkiről mindent tud.

Fog emlékezni arra is ha elköltözött a nő.

2015. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!