Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen engedtek be a...

Hány évesen engedtek be a legközelebbi városba egyedül vagyis inkább barátokkal, ha városban laksz akkor mikor engedtek kóborolni ott?

Figyelt kérdés

#szülő #felnőtt #Szabadság :D
2015. júl. 22. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
14-15 nem emlékszem pontosan. Ez egy tőlünk 30 kilométerre lévő közepesen nagy város volt.
2015. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
10 éves koromtól jártam a 25 km-re levö városba iskolába busszal vagy vonattal egyedül.
2015. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 10-11 évesen mar egyedul mentem haza a sulibol es utána egyedul jártam edzésre es később suliba oda-vissza is

Kb 14 évesen egyedul elengedtek, hogy hazavonatozzak Pestről ( unokatesom tol)


Most vagyok 15 eves

2015. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ötödik elején költöztünk el a városból, de visszajártam a régi iskolámba, egyedül, busszal. nem tudom hány éves egy ötödikes, de olyan 10-11 körül lehet.

előtte is mehettem ha szerettem volna valahova, de ötödikben éreztem az igazi önállósodást, mert nagy táv volt,átszállás stb

2015. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen mentem gimibe (6 osztályosba), akkor már nyugodtan elutazhattam a szomszéd városba vagy faluba a barátaimhoz egyedül. Megyeszékhelyen nőttem fel.
2015. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 éves voltam, amikortól egyedül jártam be a kertvárosból a város közepén lévő zeneiskolába. Az első pár alkalommal anyukám kicsit messzebbről követett, aztán látta, hogy megbízhat bennem. Persze akkoriban egy kislányt maximum az autóktól kellett félteni (abból sem volt túl sok). Amint biztos volt benne, hogy pavlovi reflexként működik bennem a "megáll és körülnéz, mielőtt az úttestre lép", nyugodtan engedett egyedül közlekedni.
2015. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol lakunk, ott már egész kisgyerekként, 8-9 évesen egész nap mászkáltunk. Ez egy város a Pilisben, Budapesttől 20 km-re.


Budapestre 10 éves korunktól jártunk be felnőttkíséret nélkül moziba, sétálni, stb. barátokkal.

2015. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sosem volt szükségem arra hogy bemenjek, nem a közeli városban tanultam, hanem helyben, stb., és így vásásrolgatni, csavarogni 13 évesen engedtek először barátnőkkel, 14 évesen már egyedül is mehettem


de persze aki tnaulni jár be, vagy dolga van ott teljesen más

2015. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszu a válaszokat ment a zöld kéz :)
2015. júl. 22. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Pesten laktunk. Célirányosan haza az iskolából harmadikos koromban jártam (úgy fél órás út volt, tömegközlekedés is volt benne). Hosszabb utakra (másfél órás út, átszállással) hatodiktól, "csak úgy" kóborolni, jönni-menni úgy egy évvel később.
2015. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!