Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak hogy ennek...

Mit csinaljak hogy ennek vegleg vege legyen? :' (

Figyelt kérdés
sziasztok. 16 eves vagyok .Edesanyammal folyamatosan szembetuzesunk akad es a noverem is mindig beleavatkozik termeszetesen anyam oldalan all. Akarmit csinalok sehogy se jo mi tevo legyek?ha kerulom a vitat es csondbe elvonulok akkor is belem allnak . Fogalmam sincs hogy tudnek megfelelni nekik kerlek segitsetek..
2015. aug. 11. 01:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt velük kellene tisztáznod. Ülj le velük és őszintén mondd el amit gondolsz, kérdezd meg mi bajuk van veled. Mi ezen túl sokat nem tudunk segíteni.
2015. aug. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet veluk le ulni beszelni mert az egy ujjabb vita kezdete..:(mar ott tartunk hogy elkoltozok csak meg nem tudjuk hogy hova egyszeruen nem passzolok en a csaladomhoz
2015. aug. 11. 02:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleiddel tartod a kapcsolatot? Ha édesanyáddal, és a nővéreddel nem lehet beszélni, akkor vedd bele ebbe az ügybe őket is. Lehet ők jobban tudnak hatni anyukádra, hisz mégis csak a szülei.
2015. aug. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"egyszeruen nem passzolok en a csaladomhoz"

No, talán erre kéne elindulni: Ők hülyeségnek tartják amit és ahogy te csinálsz, te meg nem vagy hajlandó hozzájuk illeszkedni... Jól gondolom?

Tudnál írni két ilyen történést? (csak hogy a súlyát érezzük) Lány vagy?

2015. aug. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jé ez ismerős...

én csak csendben tűrni szoktam

2015. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem írod le, hogy min veszekedtek, akkor nehéz segíteni. Lehet, hogy csak te vagy túl érzékeny.

Szerintem az hülyeség, hogy nem illesz a családba. Tini vagy, lázadó korszak, keresed a helyed, ilyenkor gyakoriak az összetűzések. Majd lenyugszol és ők is, és utána jobb lesz.

2015. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem egész tinikoromban.

Aztán felnőtt fejjel kiderült, hogy én vagyok a zakkant. Sajnos szó szerint :(


Tényleg fel kéne vázolni egy-két helyzetet, hogy meg lehessen állapítani, hogy mi a gond pontosan, mert ebből gyakorlatilag bárki viselkedhet hülyén a családodban.

2015. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen lany vagyok es szerintem en eleget probalok hozzajuk igazodni mindenbe belekotnek ha van egy baratnom akit szeretek es hazaviszek a szemebe nyaliznak utana meg mindennek elhordjak ... ha takaritok az a baj ha nyar van es fekszek az a baj ha nem vagyok itthon az a baj. Most pl az a baja hogy van egy fiu akit nagyon szeretek 4honapja eggyutt vagyunk de vele is csak vitaznak kotekednek meg ilyenek szo szerint akarmit csinalok sehogy se jo noverem folyamatosan mindennek szep szoval megillet hogy te kutya vagy valmai ilyesmi anyu meg azt mondta koltozzek el.. nincs sajnos senki csak apukam de o munkanelkuli es nem tudna engem eltartani
2015. aug. 11. 10:37
 9/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy en vagyok fiatal vagy valami de en nem iggy latom...ereztetik velem azt h nemkivant szemely vagyok otthon minden este sirva fekszek le emiatt minden nap van valami kis hiba bennem amire rogton ugranak..
2015. aug. 11. 10:46
 10/10 miamor válasza:
Sajnálom.... ;(
2016. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!