Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk, ti hogyan vallottá...

Qp_andrás_qp=D kérdése:

Meleg fiúk, ti hogyan vallottátok be hogy melegek vagytok a szüleiteknek vagy tesótoknak, esetleg barátnak? Hogyan reagáltak? (15f)

Figyelt kérdés
Én is meleg vagyok, és eszemben sincs elmondani egyenlőre, csak majd ha lessz valakim szerintem. Vagy ti hogy csináltátok/csinálnátok?

2015. aug. 13. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én például nem vallottam be. Sokan nem vallják be, hanem ha tehetik elköltöznek, távolabbra szülőktől, s élik az életüket. Ha szeretnek a szüleid, s modernebb felfogásúak, akkor elfogadják idővel. Elsőre biztos nehéz lesz. Egyesek a tesójuknak mondják el, ha van köztük szorosabb viszony. De valakiről már sejtik otthon, szóval nem nagy meglepetés.
2015. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
én lány vagyok és ha nekem a fiam aztmondaná hogy meleg vagyok szerintem lelkileg teljesen összeroppanék
2015. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
En se orulnek neki szulokent. Unokatesom amugy siman kozolte es el is fogadta mindenki.
2015. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Ne légy már 8uzi!! Próbáld meg!
2015. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
82%
én sem mondtam még el senkinek, és egyelőre nem is akarom, de egyébként nálunk nem fogadnák el, ezért majd akkor fogom elmondani, ha a saját lábamra állok és már nem fogok tőlük függeni :) 20/f
2015. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha a fiam mondana ezt, elfogadnam, hiszen engem csak az ő boldogsaga erdekel. Persze megkerdeznem, hogy miota erzi ezt, nem-e egy fellangolas/kivancsisag.

De ha megsem csak kivancsisag/fellabgolas lenne, nem szeretnem kevesbe.


Ha a szuleid nem fogadnek el, kerdezo, akkor nem szeretnenek ugy, mint a gyermekuket.


Sok teemeszetellenes dolgot teszunk, eszre se vesszuk, de mi is benne vagyunk ebben es megsem vetjuk magunkat maglyara.

2015. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Merem remélni és nem csak remélni, hanem próbálom úgy nevelni a fiamat, hogy elmondaná, ha meleg lenne.

Még kicsi, de remélem meglesz a bizalom köztünk. Iszonyatosan szomorú lennék, ha csak elköltözne és magamnak kellene rájönnöm, csalódott lennék és összetörnék, nem amiatt, hogy meleg, hanem, hogy nem bízott bennem.


Nem örülnék neki, de csak amiatt nem, mert valószínűleg sok attrocitás éri majd az életben és nem lesz könnyű neki, de támogatnám, ahol tudnám. Az apja nehezebben fogadná el, de elfogadná.


Akár akkor is elmondhatod, ha lesz alakid, csak mond el, szerintem.

2015. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Az én szüleim nem szerették az egész meleg témát, sőt... Apám és testvérem is hangosan szidta őket. Én csak akkor akartam elmondani mikor összeköltöztem a párommal ( akivel már 1,5 éve élünk együtt, de már 4 éve együtt vagyunk ). Egyik nyaralás során tesómnak valamiért kellet a telefonom és elkezdett benne keresni ami kellet, de a párommal való üzeneteimet találta meg. Meglepődött , de megkértem hogy ne mondja el a szüleimnek, majd én akarom mikor elköltözök. Hazaértünk nyaralásból, rá egy hónapra testvérem kicsit berúgva jött haza és elmondta szüleimnek mert már nem bírta tovább magában tartani mert túl nagy teher volt neki. Ekkor édesanyám bejött hozzám, rákérdezett , én elmondtam , sírás sírás blabla, megölelt majd mondta hogy " Engem ez nem érdekel! Annyit kértünk(apával) születéseteknél , hogy legyetek fizikailag és mentálisan is egészségesek. Na meg éljetek egy jó , boldog életet." Ezután a nagy homofób apám is bevonult , megölelt sírva, elmondott néhány biztató szót és kiment hogy később beszéljünk. Rajta láttam hogy ez egy kicsit megtörte, de azt is láttam rajta hogy nem utál egy kicsit sem. Úgy tűnik az igazi apai szeretet erősebb volt a homofóbiánál :D Heti szinten jönnek fel hozzánk, vagy mi megyünk fel hozzájuk. páromat is nagyon szeretik.
2015. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
97%

Én ugyanúgy szeretném a fiamat. Talán még jobban. Tudom, hogy támasznak kell lennem és védőbástyának, nem pedig egy embernek, akiben nem bízhat és nem lehet vele őszinte. Az anyai szeretet és bizalom pótolhatatlan, ezt onnan is tudom, hogy én ilyet nem kaptam. Éppen ezért (is) sokat beszélgetnék vele a problémájáról, hogy velem boldog lehessen, ha már a társadalomban nem lehet teljesen az.


18L

2015. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
44%
Szia 14 vagyok és én se tervezem még elmondani majd ha készen állok rá amikor érzed
2015. aug. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!