Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk, ti hogyan vallottá...

Qp_andrás_qp=D kérdése:

Meleg fiúk, ti hogyan vallottátok be hogy melegek vagytok a szüleiteknek vagy tesótoknak, esetleg barátnak? Hogyan reagáltak? (15f)

Figyelt kérdés
Én is meleg vagyok, és eszemben sincs elmondani egyenlőre, csak majd ha lessz valakim szerintem. Vagy ti hogy csináltátok/csinálnátok?

2015. aug. 13. 00:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
97%

Egy haverom állandóan kérdezett a csajokról.

Mindig hárítottam a témát, de egyszer elszóltam magam, hgy nem vagyok szűz...

Azonnal tudni akart mindent, de társaságban voltunk és mondtam, hogy majd négyszemközt...

Aztán, amikor kettesben voltunk és rákérdezett, hogy milyen volt előszr lánnyal, akkor közöltem vele (nyilván megbíztam benne), hogy ez egy nagyon nagy titok (!!!), nem lány volt...

Ő az egyetlen aki (nem meleg) ismerőseim, barátaim, rokonok közül tudja...

Jól (el)fogadta... :)

2015. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!