Melyik név szebb?

Figyelt kérdés
Szerintetek az Andrea vagy a Johanna név szebb?

2015. aug. 15. 21:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Johanna
2015. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Nekem a Johanna jobban tetszik.

Bár lehet, nálam az is közrejátszik, hogy jó pár Andit ismerek és mind idegesítő, nagyképű, utálatos, gonoszkodó, csúnyácska nőci (Andik nehogy magatokra vegyétek, csak az én néhány ismerősömről beszélek!) és első hallásra ők jutnak eszembe erről a névről.

Úgyhogy az Andrea sem csúnya, csak nekem a Johanna szimpatikusabb.

2015. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Nevetséges ez a lepontozás :'D

Aki nem Johanna nevet írja,vagy éppen kevésbé pozitív véleményt ír...akkor már le vagy pontozva. Mindenkinek más az ízlése,mindenkinek más tetszik..de az hogy valaki Andit mer írni már nyomjátok is végig a piros kézre. NEVETSEGES :D

2015. aug. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a sok valaszt :-) nagyon sokat segittettek ugyhogy Johanna mellett dontottunk es amugya Johanna nevnek semmi koze az apacakhoz csak azert mert azt jelenti hogy Isten ajandeka azert meg nem apaca egy Johanna sem
2015. aug. 27. 08:58
 45/46 anonim ***** válasza:

Andreából van 5000000.Johannából kevésbé.Sztem sokkal szebb a Johanna...

de ti ti tudjátok

2015. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Johanna
2016. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!