Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lánynév a szebb? Vagy...

Melyik lánynév a szebb? Vagy esetleg van ötletetek?

Figyelt kérdés

Angelika, Hanna, Jázmin, Loréna, Romina

A vezetéknév Balogh


2014. dec. 19. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Jövőhéten születik a kislányom,ő Loréna lesz,nekem az a legszebb :)
2014. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Angelika.

Hanna, Jázmin uncsi.

Loréna nem tetszik.

A Romináról meg a romák jutnak eszembe...

(hogy én mit kapok:))

2014. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2#. A szomszéd kislányt (13 éves) is így hívják hivatalosan, de mi Lorenának ejtjük.
2014. dec. 19. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:

Romina és a Lorena tetszik.

Ez utóbbiról a Loreena Mc Kennitt jut eszembe :D

2014. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a név annyira szubjektív hogy biztos nem kérnék ötletet.

De mivel kérdezted a Hanna meg a Jázmin már dögunalmas, nem igaz hogy csak ezt a két nevet kapják ma a kislányok. Loréna nem magyar név nemtom miért majmoljuk a külföldieket, Romina ezt inkább nem kommentálnám.Én semmi pénzért nem adnám a gyerekemnek.

2014. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Loreena McKennitt nagyon jól hangzik, csak nem Magyarországon:) Nekem nem különösebben tetszik, mert nem túl nőies dolgokra asszociálok róla (muréna, sziréna stb.)

Romina nem tetszik, a hangzása tiszta domina:)

A Hanna és Jázmin tényleg nagyon-nagyon népszerű nevek manapság, de nekem tetszenek. Ha nem zavar, hogy a kislány a generációja divatnevét fogja viselni, nyugodtan adhatod, nem von le az értékéből.

Az Angelika határeset. Nem annyira elterjedt, de valószínűleg nem így fogod hívni (vagy a világ nagy része nem fogja így hívni), hanem lesz valami rövidebb becézése. Az Angi pedig nem tetszik. A "lika" részből pedig nem tudom, mit lehet kihozni. Csúfolódásra alkalmas név, bár ha valakit csúfolni akarnak, úgyis találnak rajta fogást.

2014. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Angelikának hívnak, sosem csúfoltak vele, mindenki dícséri. Az meg egyenesen ostobaság, hogy cigányos. :) Becézgetni meg nem kötelező.
2014. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Rominával nem értem, mi baja mindenkinek, bár lehet, csak az én felvidéki fülemet nem bántja, itt a hasonló hangzású Romana igencsak elterjedt.

Az Angelika nevű ismerőseim meg Angelinek becéztetik magukat.

2014. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem Angelika és Loréna tetszik a legjobban. A Hanna meg a Jázmin se rossz, csak tényleg nagyon sok van belőlük. Romina nagyon nem .
2014. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a Jazmin kivetelevel szamomra a legrondabb noi neveket hordtad itt ossze :P
2014. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!