Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy mindenkinek...

Mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
Nemsokára kezdem az egyetemet, és anyám meglehetősen gyenge érzelmileg, már most sírt,hogy elmegyek itthonról. Hiányozni fogok neki..stb. Persze, kibírja,mert fontos számára,hogy építsem a jövőmet. viszont mielőtt mennék szeretnék a barátommal is eltölteni 2 napot. De félek,hogy anya nem enged el, főleg így,hogy nyakunkon (2hét múlva) beköltözés az albérletbe.
2015. aug. 24. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy mindenkinek jó legyen.

Ha két hétből nem mehetsz el két napra, az elég ciki. Milyen indokkal nem enged el? Vigyáznod kell a kistestvéredre, segíteni a lakásfelújításban, ápolni a beteg nagymamát, vagy csak vele lenni, mert majd nagyon fogsz hiányozni neki. Ha méltányolható az indok, fontold meg, van-e más megoldás(bébiszitter, betegápoló, takarító vállalkozás). Ha csak az egyedül maradástól fél anyukád, mondd meg, hogy nagyon sajnálod, este föl fogod hívni, és menj el.

2015. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs senki akit ápolni kéne, egyke vagyok. Szüleimmel élek, 3an egy háztartásban. Az igaz, hogy konyha és fürdőszoba festetés lesz, de egész nyáron,annyit segítettem már itthon. Anyu attól szokott félni, h egyedül marad, hiányzom neki. Már félek előre megkérdezni őt a dologról. Pedig nagyon ritkán voltam együtt ezen a nyáron a barátommal, időnk az lett volna rá, csak az nem megoldható, h minden nap ingázzunk egymáshoz, benzinköltséges. Ezért kéne egyszerre több napra menni. 2 napra szoktam, bár én szívesen lennék vele 3at is. Meg már az is aggaszt, mi lesz évközben, minden hétvégére hazajövök majd. De 1napot a barátomra is kéne megint csak szánni. Másik napot szüleimre. Bár ez tanulnivalóttól is függ majd, nem tudom h itthon is kell e tanulni egyetem mellett hétvégén.
2015. aug. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!