Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szervezzem meg a születés...

Hogy szervezzem meg a születésnapomat, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

December 31-én töltöm be a 16-ot, és nagyon szeretnék a barátaimmal együtt ünnepelni.(Eddig még soha nem volt nagy bulim, pláne nem azon a napon. Mindig későbbre halasztottuk.)

A probléma az, hogy a barátaim nem ide valósiak, mind más városban laknak, 50-60 km-re innen. A lakásba nem hívhatom őket, mivel kicsi, és nem is nagyon hiszem, hogy itt 10-en tudnánk bulizni. (Azt se tudom még, hogy a szüleim itthon lesznek-e.)


2012. okt. 21. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mivel szilveszterre esik a bulid,miért nem mentek el valahova bulizni?:D viszel tortát,éjfélkor meg felvágjátok :)) belehet szólni h szülinap lesz és lehet-e h vinni tortát és éjfélkor felvágni?:D egyszerű mint az 1x1 :) így szilveszterezel is és szülinapot is ünnepelsz :D
2012. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, de szerintem a kérdezőnek pont az a baja, hogy mindig így történik. Viszont sajnos szerintem az egyetlen megoldás, ha január 1-inek gondolod magad, és azt képzeled, hogy mindenki téged ünnepel, máris jobb a hangulatod. A legjobb, ha együtt mész házibuliba a haverokkal, és megoldva az ünneplés. Ha tudják, hogy 31-én van a születésnapod, biztosan fel fognak köszönteni. ;)
2012. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!