Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Amélia, Blanka, Emília, Olívia

2015. aug. 27. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
A Blanka és az Emília okés, a másik kettő nekem bántja a szemem/fülem, annyira annyira érződik a magyarítás rajtuk.
2015. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Ezek közül a Blanka tetszik.

Modernek hangzik, egyszerű, szép, de mégis régi név, Teleki Blanka pl.

2015. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Ezek közül nekem az Olívia tetszik a legjobban. Többis szép név, mondjuk Blanka nekem picit kislányos, de ha nagyon akarom, felnőtt nőt is el tudok képzelni vele. Amúgy én sem nagyon vagyok oda érte, hogy átvegyünk máshonnan neveket, de az Amélia szerintem nagyon szépen hangzik, és sokkal szebb, mint az Amália, de hát nemtom, tényleg az Amélia nagyon tetszik, úgyhogy ha illeszkedik a vezetéknévhez, akkor szerintem okés, kivéve, hogy lehet, hogy még nincs is névnapja, habár ugyanaz kb, mint az Amália, szóval lehetne Amália napkor tartani. Emília is szép név szerintem. Valamelyik föntebbi válaszolónak asszem, még az Olívia is kissé külföldies hatású; szerintem nem, nekem az így teljesen magyar. Szerintem amúgy még az Emílián érződik kicsit, hogy az sem eredetileg volt magyar név, de nekem már simán okés, meg tényleg szép is, szóval mehet, jó az!!:)
2015. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak az Amélia szokatlan, legalábbis a mai világban. :)
2015. aug. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
A Blanka nem tetszik csak. A másik 3 rajta van a listánkon. Vagyis, szószerint ez a 3 név a lista :) Én az Emilia felé húzok, a párom az Amélia felé. Az Olívia azért maradt végül le, mert a családban van Oliver, de egyébként szeriten gyönyörű név.
2015. aug. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Blanka tu kislanyos, akkorinkabb Bianka - ua a nev, utobbi megis felnottesebb.

Emilia - szep csengeu, dallamos

Olivia - egyik kedvenc, gyonyoru nevnek tartom

Amelia - nekem felejtos, nagyon latszik rajta a magyaritas

2015. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Blanka tetszik, a többi nem.
2015. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A Blanka nagyon szèp név szerintem:)
2015. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A Blanka egyáltalán nem tetszik. Az Emília magyar formájában nem tetszik (az Emily nagyon szép). Az Amélia szintén furcsa nekem, ebből a küföldi változat sem tetszik.

Az Olívia pedig nagyon szép, valószínű ez lesz a 2. neve a lányunknak. :)

2015. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Innen az Olívia tetszik, lehet csak azért mert nekem az a nevem:)
2015. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!