Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznénk! De lehetséges?...

Elköltöznénk! De lehetséges? Kettö gyermekünk van,5 és 1és fél évesek! Nem tudom mitévö legyek! Pénz nélkül a zsebünkbe, hátsó támogatás nélkül! A helyzet itt el lehetetlenedett, nem tudok tovább maradni!

Figyelt kérdés
Mit tudtok tanácsolni?A férjem fel mondott,mivel fizetést nem kapott!Nekem a családom eddig melettünk állt,de most hatalmas veszekedés lett ebböl,hogy szerintük nem kellett volna fel mondjon,mert igy legalább van mire várni!De abbol szerintem meg élni még nem lehet!Eddig anyukámnál laktunk,de nem akarom,hogy a gyerekek ilyen stresszbe éljenek!Meg indulnák,hogy nekik jobb legyen!De hogy!Várjak majd jobb lesz!De meddig várhat egy édesanya?Segitséget nem tudok kitöl kérni,a férjem családja eddig is csak ugy volt,de semmi segitség,meg mostmár az enyémre se nagyon számithatok!Szeretném ha egy olyan munkát kapna a férjem amiböl meg tudunk élni és együtt lehetünk mindenkitöl távol!Ahol senki nem szol bele az életünkbe!Ti mit tennétek?A válaszokat köszönöm elöre is
2015. aug. 29. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
te miert nem dolgozol?
2015. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

keress te is munkát ne csak a férjed


max ha neked lesz előbb ö megy el gyed-gyes-re a gyerekekkel


nincs ebben pláne

2015. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek mindketten munkát, más sem él meg pénz nélkül, keményen dolgozni kell a megélhetésért.

Ne a szülőktől várd a támogatást és ne gondold, hogy nekik olyan kellemes az, hogy náluk laktok. Két gyereketek van, ideje az önálló életnek.

2015. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Írásodból ítélve nem a magyar az anyanyelved, de Magyarországon éltek. Milyen nemzetiségű vagy? Esetlen a te országodba nem tudtok hazaköltözni?
2015. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Megbocsass, de a te szellemi erettseged is kb. egy 16 eves tinilany szintjen rekedt meg...


Egesz pontosan mit varsz, vagy remelsz itt? Mi segitsunk a ferjednek munkat talalni? Vagy csak az egyutterzes kell, hogy tenyleg, de rossz nektek, a semmire bevallaltatok 2 gyereket, azt' kiderult, hogy nem tudjatok felnevelni?


Gondolkozni kellett volna, meg fogamzasgatlot szedni...

2015. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem irtam egy szoval se,hogy én nem akarok munkát keresni,de egyszerre mind a ketten nem tudunk el menni és ugy gondolom ö gyorsabban találna!Nem tudok rögtön bölcsödét fizetni akkor meg hagyjam egyedül a gyerekeket!Nem töletek vártam a megoldást esetleg tapasztalatokat,ötleteket!De látom ide is már csak mocskolodni járnak az emberek!Ugy tünik igaz,hogy az emberekböl eltünik a joakarat!
2015. aug. 29. 10:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5. kommentelö azt hiszem vitázhatnánk az értelmi szintekröl!Ugy gondolom ide az emberek tanácsokért,válaszokért irnak nem pedig azért,hogy itélkezzenek felettük!De nem vagyok benne biztos,hogy te több vagy 16nál és nem csak az értelmi szinted ragadt ott meg!Mert vagy még nincs tapasztalatod az életröl vagy pedig gazdag apuci pici lánya vagy akinek fogalma sincs arrol milyen gondjai vannak egy átlag embernek!
2015. aug. 29. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

de akkor mit vársz?

ha annyira kell a pénz, akkor gyerekek bölcsibe és keresel melót gyorsan!

ti vállaltatok anyádhoz két gyereket, látszólag a semmire

2015. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
A korabbi hozzaszolok javasoltak, h keress te is munkat. Amire azt valaszoltad, h te nem tudsz, mert otthon kell lenni a gyerekekkel. Ha jol ertem, most a ferjed is otthon van. Szoval egy interjura, probanapra te is el tudnal menni es ha felvesznek, akkor a ferjed marad otthon a gyerekekkel. Szoval ez csak kifogas, nem akarsz dolgozni. Segits magadon...
2015. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bölcsit fizetned, mert a havi bevételetek nem éri el a 360.000 ft-ot.

Te is állj neki munkát keresni, akkor a gyerek mehet bölcsibe, apuka is beszoktathatja ha épp arról van szó. A fizetésed mellé kapod a gyest továbbra is, az havi 25.0000, meg kb 20.000 adókedvezmény is jár nektek.

2015. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!