Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a megújult gyakorikerdesek.hu? Várjátok? Kíváncsiak vagytok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
persze, várom. Sokat vagyok itt, de remélem a telefonról ugyanilyen gördülékenyen fog működni. Nem valami csilli villi akármi lesz.
2011. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem mért kel megváltoztatni.A face is olyan szar lett,és ez nem csak az én véleményem.Mért most így nem jó?
2011. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A facebook tényleg sz*r lett, ráadásul csomó mindent nem értek, mert angol, én meg németet tanulok. Sz*rni rá, most már csak napi pár percet használom:D

Én várom és kíváncsi vagyok, milyen lesz a gyik, de félek is. Ez most nagyon jó, könnyen kezelhető, gyors, átlátható. Egy dizájnfrissítés vagy 1-2 új témakör még oké, de szerintem így is tök jó.:)

2011. okt. 24. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én nem várom!!! Én így szeretem az oldalt ahogy van! Félek hogy valamii xarrá fogják változtatni..://...Azt nagyon nem szeretném..Amikor bekapcsolom a gépet ez az első oldal amit beírok...Gyakorikérdések..én így szeretlek..<3..:))..
2011. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
19:20 vagyok!Hát ha az embereknek ez jó,akkor mért akarnak változtatni?Lehet hogy azon sem fogunk majd eligazodni,mint a facen?Majd meglátjuk.
2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
remélem az ilyen értelmetlen kérdéseket törlik.
2011. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
remélem hogy visszaállítják a régit
2020. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!