Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire rosszindula...

Ez tényleg ennyire rosszindulatú és vunkó dolog?

Figyelt kérdés

Két hét múlva esküszünk meg. Semmi extra dolog, csak házasságkötő és vacsora. Viszont a vacsorára csak a szüleim jönnek, és a mi lányunk.

Anyóssal és a párom testvérével nincsen kifejezetten semmilyen viszony. A sógorom tartozik nekünk éve óta 200ezerrel, anyós meg őt isteníti.

A párommal közösen megbeszéltük, hogy akkor az esküvőre jöjjenek, de vacsorázni már nem.

Minap egyik ismerősünktől megkaptuk, hogy milyen vunkók vagyunk. Egyszerűen fel se akarta fogni a helyzetet, hogy miért is döntöttünk így.


2015. aug. 30. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mi az a "vunkó", mert kétszer is leírod tehát nem elírás. Bunkó akart lenni, nem?
2015. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Semmi köze hozzá. Egyik füleden be, másikon ki. Sok boldogságot!
2015. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 igen az. Csak, nem engedte úgy kiírni a kérdést.
2015. aug. 30. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

A ti dolgotok.

Nekem fura, hogy annyira rosszban vagytok, hogy vacsorázni ne menjenek, de annyira nem, hogy az esküvőre meg igen. Mert ha én annyira rosszban vagyok valakivel, akkor az esküvőre sem hívom.

2015. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy ismeros az csak egy ismeros, ne foglalkozz a velemenyevel. Nem tudhatja milyen dolgok tortentek nalatok a csaladban.
2015. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A párom kifejezetten költeni nem akar rájuk.

Anyósnak is nem egyszer adott kölcsön pénzt, ami utána a bátyjához vándorolt, de nekünk soha nem lett vissza adva.

Viszont az esküvőre elhívjuk őket, mert abból nagy megsértődés/vita lenne, amit inkább kihagynánk.

2015. aug. 30. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
#1 a v és a b billentyű pont egymás mellett van... :D Nem nehéz elgépelni 2x is :D
2015. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én esküvőre sem hívnám meg őket!

Én szombaton megyek lagziba,unokatesoméknak lesz! Szüleinknek unokatesom anyukájának,és én apukámnak a testvérei nem lesznek meg hívva..se esküvőre se lagziba! Mamám meg igen..és konkrétan lecarják h lenne e sértődés vagy sem! Oka van annak h miért nem hívják meg! Ti esküvőtők,csak azért ne hívjátok meg őket mert nehogy sértődés legyen belőle

2015. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A te esküvőd, és azt hívsz meg, akit akarsz. Vacsorára is meg a szertartásra is. A kedves mamának meg ha nem tetszik, el kell gondolkodnia, hogy ugyan, miért is vagytok vele ilyenek. Ne törődj másokkal, elmentek, összeházasodtok, jól érzitek magatokat, és kész.
2015. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!