Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen nehezen ment...

Másnak is ilyen nehezen ment az elszakadás az otthontól?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy hátra kell hagyni a szülői házat. Szüleim és testvéreim egy közeli városba költöztek munkájuk és tesóim sulija miatt. A családi házat megtartják amolyan hétvégi háznak ,hiszen évtizedekig gürcöltek érte, hogy legyen sajátjuk. Párommal egy ideje felvetettük ,hogy jó lenne összeköltözni . Úgy döntöttünk ha már mindenki költözik meglépjük ezt mi is. Mégsem vagyok túl boldog, hiszen egy másik városba fogunk élni a családomtól kicsit távolabb. Jelenleg még itt vagyok ahol felnőttem pár napig pakolászok . Boldognak kéne lennem, hogy végre elkezdődik ténylegesen a nagy betűs élet mégis csak picsogok és bőgök mindenen mint egy óvodás. Tudom,hogy ez az élet rendje és így normális még is mélyen elszomorít ,hogy semmi sem lesz ugyan már olyan. Itt vagyok itthon, ha minden összeborul a fejem felett hova jövök haza?! .Másnak is ilyen nehezen ment, ennyire érzékenyen érintette?
2015. aug. 30. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy?

Nem lehet, hogy még túl fiatal vagy.

Nekem nem volt nehéz. Élveztem az első perctől kezdve a külön életet.

És természetesen bármikor hazamehetek vagy fordulhatok a szüleimhez, ha valami bánt.

2015. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom még nagyon fiatal vagy, ha a barátoddal is a szüleidnél éltetek, így érthető, hogy ilyen nehéz.


De hidd el, egyszer fel kell nőnöd, nem egészséges ilyen szinten a szüleidre támaszkodni érzelmileg, felnőttként. Mi lesz, ha saját családod lesz?:)


Ha engem kérdezel, nekem könnyen ment, mert bár imádom a szüleimet, alig vártam, hogy legyen egy kis saját kuckóm, saját háztartásom, saját szabályok... :) Ez az otthonom már, ahol a férjemmel élünk.

2015. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Nem gondolom,hogy avval lenne a probléma,hogy túl fiatal vagyok. Éltem már külön ,külföldön akkor nem volt semmi probléma tudtam,hogy itthon mindig várnak , itt rendben van minden,számíthatok a családomra bármiben. Külön éltünk eddig a párommal nem itt a szüleimnél. Viszont mivel kettőnk keresetéből egyenlőre nem tudunk saját lakást finanszírozni így hozzájuk költöznék.
2015. aug. 30. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Az nem túl jó ötlet.

Nem maradhattok a ti házatokban? Ha úgyis megtartják és nem akarják eladni. Legalább nem állna üresen. Rendben tartanátok.

És a családdal is együtt lehetsz, ha egy-egy hétvégére odamennek.

2015. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alig várom,hogy elhúzhassak :-D
2015. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem.
2015. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!