Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisan gondolkodhat egy...

Normálisan gondolkodhat egy olyan férfi, akinek leszbikus volt a felesége?

Figyelt kérdés

Állítólag egy nőtől "vette el" a férjem előző feleségét.

Gyereket szült a férjemnek, majd meg is csalta őt.


Úgy érzem, hogy még mindig nem tudott tőle elszakadni teljesen (állítása ellenére), mert milyen dolog az, hogy nem tudtam 1 év alatt kihordani terhességeimet, erre megkapom egy vita során, hogy "bezzeg, az a nő (a volt felesége) megszülte neki a gyereket"...


Fülembe súgta egy pillanatban, hogy nagyon szeretne tőlem babát, de amikor mellettem kellett volna állnia vérezgető terhességem során, akkor nem tette...


Normális egy ilyen ember?


Szerintem én sem, hogy szóba állok vele, mondván van még rendes ember a Földön.


2010. márc. 12. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem függ a volt feleség leszbikusságától. A férjed egyrészt egy link és meggondolatlan ember lehet (mert szerintem meggondolatlanság eleve egy "leszbikus" nőt elszeretni a barátnőjétől, és gyereket csinálni, hiszen ha az illető nő tényleg leszbikus, akkor igen nagy a kockázata, hogy a kapcsolatnak előbb-utóbb vége lesz, mert a nő nem érzi jól magát benne), plusz ahogy látom, veled a gyereket nem nagyon akarhatta komolyan, ha így magadra hagyott a problémákkal. És még képes is a szemedre vetni, hogy a másik nő tudott szülni, mintha erről te tehetnél, vagy az ex dicsősége lenne.

Szabadulj meg ettől az alaktól, ha úgy érzed, hogy nincs benne bizalmad, hiszen látható, hogy nem érdemel meg téged, sem azt, hogy gyereke legyen.

2010. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy leszbikus (de sokkal inkább biszex) felesége volt, még csak az ő felelőssége, hogyan gondolkodik. Nem az a nő rontotta el vagy ilyesmi.

Ha nem szakadt el tőle rendesen kár volt belekezdenie veled egy kapcsolatba.

2010. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Már ne haragudj, de mi köze van ennek az egész történetnek ahhoz, hogy az elözö felesége nökhöz vonzódik vagy sem?


Ha van probléma, akkor az, hgy az elözöt nem felejtette el, de szerintem az is normális dolog, mivel van egy közös gyerekük.


Ha nagyon szeretne veled közös gyereket, akkor meg érthetö, hogy nem lelkesedik azért, hogy nem sikerül - és hogy ezzel a ténnyel hogy próbál egyenesbe jönni, az más kérdés - a legtöbb férfi nem tud igazán mit kezdeni ezzel. Szerinted hogyan kellett volna melletted állni, illetve mit jelent az, hogy nem állt melléd?

2010. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
En a helyedben elkuldeném a melegebb éghajlatra!Kulonben meg nem is igen lenne hozza gusztosom!
2010. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a leszbikussághoz -véleményem szerint - vajmi kevés köze van.

Ha a bajban mellettem áll, vagy nem, ez az ami számít.

A többi púder.

2010. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nagyon sajnalom,hogy egy ilyen alakkal keveredtel,ossze te egy rendes no vagy,es egyaltalan nem a te,hibad,hogy nem sikerult kihordanod a gyereket,valoszinuleg nem is vagy boldog vele:-(egyebkent ez a ferfi tenyleg azt hiszi,hogy ez a masik no dicsosege,hogy o szult?Ez alkati,es genetikai kerdes,ami egyaltalan nem a te hibad!En nekem szemely szerint nagyon fajt,volna ha azzal gunyolodott volna,hogy nekem nem sikerult,bezzeg a masik nonek igen!En szakitanek a helyedben,es minnel hamarabb elkuldenem,vagy en magam mennek el egy masik helyre lakni!sok szerencset!Es igaz vannak meg normalis ferfiak a foldon,csak meg kell talalni oket!!!!Kitartas!:-)Es kulonben is nem is csak a te hibad,hogy nem sikerult kihordani!Mi van ha az o magjai nem megfeleloek neked???Erre jobb,ha figyelmezteted,mert ez nem egy emberen mulik!!!!En hallottam olyat,hogy a no termekeny volt,de a ferfi nem tudta ot megtermekenyiteni,igy hat mas ferfi spermajat kellett beulteni a nobe,es azzal egybol megfogant!!!22/L
2010. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a leszbikus feleség alapján kéne megítélni, hanem a saját tettei alapján. Ennyi erővel téged is meg- és (el)ítélhetnénk, hogy milyen az, akinek ilyen férje van.

Mindenki a saját tetteiért felelős. A leszbi is, a férjed is, meg te is. És mindhárman viselitek a döntéseitek következményeit.

2010. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!