Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg férfi, aki nőies és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfi, aki nőies és leszbikus nő, aki férfias, alkothat-e egy párt? Ha szerelmesek lesznek egymásba, akkor heteroszexuálisak, vagy homoszexuálisak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Húú, fejetetejére állt a világ: tehát, van egy biológiailag nő, meg férfi. A nő játsza majd a férfi szerepét, a férfi majd a nő szerepet....nekem ez magas xD
2011. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy lehetetlenség, erre az esély olyan kicsi, hogy nincs is. Ha mégis megtörténik, hogy egy meleg és leszbi egymásba szeret, akkor ők ketten heterók vagy biszexuálisok. Nagy különbség!
2011. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

ha az első nem mondja el, akkor én kurrvára nem értettem volna meg,hogy mit akarsz.:D


Amúgy, okosgyerek. BUzZI pasi és LEZBI csaj nem nagyon fognak járni... :'DDD

2011. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Heterók lennének vagy biszexek.De ilyen nem lesz.
2011. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy lezbikus nő akkor is ha férfias nem fog egy nőre vágyni akinek f*sza van.

Éppen ezért egy férfi aki nőnek érzi magát f*ra fog vágyni a seggébe nem pedig egy másik nőre

2011. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Durvák vagytok...
2011. ápr. 16. 22:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnáljuk, kérdezz meg vlkit az úton, nézd meg h kedves lesz-e XD
2011. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Helyesbítés: Durva jók vagytok...
2011. ápr. 16. 22:32
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Én láttam erről egy dokufilmet egyszer. Vannak akiknél ezek duplacsavarral működnek. Tehát ők heterok lesznek. Igazából a lényeg csak az, hogy ki minek hiszi magát. Tehát ha az egyik nőnek hiszi magát, a másik pasinak, akkor teljesen mindegy, hoyg biológiailag ez fordítva van, ettől ők heterók.
2011. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a jó kérdés. Rengeteg variáció létezik. Ez az alanyok ízlésétől függ: egy leszbikus nő szeretheti a férfiasabb és a nőisesebb nőket is, fordítva pedig ugyanígy. Viszont az előző mondatomban van egy bibi, mégpedig, hogy, ha a FÉRFIas nő beleszeret egy NŐIes pasiba, az már, ha duplacsavarral is, de a heterohoz áll közelebb.
2011. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!