Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik nem akartatok...

Nők, akik nem akartatok gyereket, de a párotok kedvéért mégis belementetek: utólag hogy éreztek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

42 éves nő vagyok,én úgy vettem észre,h rossz ötlet,mert nem tudták igazán elfogadni a gyereküket.


A gyerek komoly dolog,neked is érezned kell,h vágysz rá.


A másik,h az én barátnőim még el is váltak a nem kívánt gyerek vállalás után,na nem feltétlen a gyerek miatt,hanem sok minden más miatt és még hallgatom,h de hülyék voltak,hogy persze ők maradtak a gyerekkel nem a férfi,mert nekik az a kényelmes,ha van gyerek,de nem ők nevelik.


Szóval semmiképp se.


Nekem egy van,nem terveztem,de mikor lett éreztem,h nekem ő kell valahogy maradéktalanul.Most 15 éves és nekem "tökéletes",szerintem másnak is ezt kell éreznie,csak úgy érdemes.

2015. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Volt egy fiam, de férjem nagyon szeretett volna második babaát, így belement, megszületett a lányunk, imádom mind két gyermekem, de ha újra kezdhetném még vártam volna a babavállalással.
2015. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
A nők, akik nem akartak gyereket, azoknak nincs gyerekük. Olyan nincs, hogy valaki a párja kedvéért szül, ez nem így működik. Akkor legrosszabb esetben azért szül, hogy ezzel tartsa maga mellett a párját, vagy fél nemet mondani, vagy akármi, de választása mindig csak a nőnek van és ha úgy dönt, hogy inkább gyereket szül, mint... akármi, akkor is akarta végül azt a babát, s nem a párja, hanem saját maga miatt.
2015. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Férjem kb. 5 évig győzködött, hogy vállaljunk gyereket, én nem akartam. 1,5 éves a kislányunk, ő a mindenem, csak azt bánom, hogy nem mentem bele korábban a gyerekvállalásba. Most ott tartunk, hogy én szeretnék tesót, apa megállna egy gyereknél...
2015. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

A esetleg megbánta, az úgysem fogja itt bevallani.


Amúgy szerintem nőtől függ. Ha van benen anyai ösztön és akart volna gyereket (csak mondjuk nem akkor, hanem kicsit később) akkor ők szerintem könnyebben belemennek ebbe és mire eljön a szülés, már örömmel várják a gyereket. De aki nem akar gyereket egyáltalán és úgy lesz neki a párja kedvéért, az kisebb valószínűséggel fog megbékélni a dologgal és bár nem vallja be, de ha volna rá lehetőség, lehet hogy visszacsinálná.

Összegezve az a véleményem, hogy ahol az egyik fél nem biztos benne vagy nem akar gyereket, az a másik fél rábeszélésére/zsarolására ne vállalja be. Csakis akkor és amikor mindketten akarják.

2015. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn megbántam. Egy gyerkőc volt, de a párom akart mèg egyet. Miatta belementem. Imádom a kicsit, de tudtam, hogy ha a párom nem segít, idegileg nem fogom bírni. Nem volt ott a szülèsnèl, mert rèszegen ünnepelt egy kocsmában. Nem segít, èn meg padlón vagyok. Szakítás határán vagyunk.
2015. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
A baratnom bevallalta a ferje unszolasara 34 evesen. 2 ev mulva elvaltak es otthagyta a ferjenel a kislanyt. Latogatja azt hiszem havonta es fizet utana, de nem kell neki a gyerek ugy hogy egyutt legyen vele allandoan es nevelje.
2015. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!