Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéltük a párommal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük a párommal, hogy nem ajándékozzuk egymást Karácsonykor, ő mégis meglepett. Illene vennem valamit utólag?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt megbeszéltük, hogy nincs ajándékozás, mert már így is rengeteget költött rám (átköltöztem hozzá a szünetre, és eddig mindent ő állt számomra), meg ugyanakkor van a születésnapom (dec.22), a névnapom (dec. 23), egy hónapja volt az eljegyzésünk, arra ugye gyűrűt kellett venni, szóval nem akartam, hogy még a karácsony miatt is külön költségekbe verje magát.

Mondta, hogy persze, persze, megegyeztünk, nem ajándékozunk.

Ennek ellenére csak azért is meglepett egy nagyon drága parfümmel, és mikor emlékeztettem a megállapodásunkra, csak mosolygott egyet, és megkérdezte, tetszik-e.


Most akkor nekem is illene vennem valamit?


20l, 27F


2013. dec. 24. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég, ha ma este úgy bújsz oda hozzá, hogy nincs rajtad semmi más csak a parfüm.
2013. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem most ne

majd később spontán csak úgy

2013. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tedd oda magad az ágyban:)
2013. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
jaj Viktóriaaa :D elég amit az első mondott :)
2013. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt a válasz:

Ma estére egy 10-es a nyerő!!! :DDD


http://www.youtube.com/watch?v=8jZZkfjbMgM

2013. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Húú, ezt én se szeretem, amikor megbeszéljük, vagy szó sem esik ajándékozáskor, és én meg nem veszek az illetőnek semmit, és annyira kínos a helyzet!

Szerintem majd később lepd meg valamivel.

2013. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a 7 év korkülönbség épp elég meglepetés :D
2013. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm! :)


Miért is, kedves utolsó?

2013. dec. 25. 00:15
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Azért, mert egy 27 éves férfi már teljesen másképp gondolkozik, más igényei vannak, dolgozik, idősebb stb. addig egy 20 éves lány még biztosan suliba jár, legjobb esetben diákmunkázik, és teljesen más az élethez való hozzáállása. Én 23F vagyok, nekem még elmegy egy 20 éves csaj, de 26-27 évesen már biztosan nem kezdenék kapcsolatba vele, már csak miatta sem, még ha én szeretném is. Ez az eljegyzés is pff.. Egyáltalán mióta jártok? Idősebb korban változik ez a dolog, de ennyi idősen még így van szerintem.
2013. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek én is, itt az egyik fél úgyis szívni fog valamelyest, vagy valami hiányozni fog neki, legfeljebb ezt sosem fogja a másiknak megmondani.
2013. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!