Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnevezned a gyerekedet az...

Elnevezned a gyerekedet az exedrol?

Figyelt kérdés

Anno egy pasival kozunk volt egymashoz, nem voltunk egy par, de tobb volt koztunk, mint baratsag. O megnosult, szuletett egy kislanyuk, akinek azt a nevet adtak, ahogy engem hivnak, ugy tudom, a ferj valasztotta ezt a nevet. A feleseg nem valoszinu, hogy tudja mi volt regen.

Nem mintha tul nagy jelentoseget tulajdonitanek a dolognak, de ciki volt, amikor egy osszejovetelen jatszodtam a kislannyal, odajott az apuka es elkezdett gugyogni neki, hogy "kicsi ....-kam, csillagom" :D


2015. szept. 11. 23:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

És téged miért nevezett el anyád egy útszéli ku.váról? Ja, hogy nem is róla nevezett el, csak tetszett neki ez a név, amit később neked adott? Biztos vagyok benne, hogy volt/van olyan nevű örömlány, akinek azonos a neve a tiéddel.


Remélem értetted a célzást. :D

2015. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az exemről biztos nem nevezném el. De az nem kizárt, hogy azt a nevet adnám a gyereknek, amivel ő is rendelkezik.
2015. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A név tetszett neki nem te. Ha olyan fontos lettél volna nem lennél ex.
2015. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
De azt írod nem voltatok együtt csak párszor szét tetted neki ő meg ürített. Tehát nem vagy az exe, maximum egy strigula. Amúgy lehet már a nevedet sem tudja.
2015. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

előző, irigy vagy? mert a stílusod alapján szerintem te még strigula se vagy senkinek :D


egyébként simán lehet, hogy csak mindig tetszett a pasinak a név.

2015. szept. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem

De azt a nevet ami valaha volt exemé valasztanám..

És ez nem jelenenti, hogy exről neveztem el, hanem, hogy teteszik az a név

2015. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiúnév, amit már gyerekkorom óta akartam adni, majd ha egyszer fiam lesz. Aztán jött egy srác, első nagy szerelem, és mit ad isten, őt is úgy hívták. Aztán persze vége lett, felnőttem, és amikor kiderült, hogy fiúnk lesz, még mindig ezt a nevez szerettem volna. De a páromnak nem tetszett, így választottunk más nevet. Csak hogy értsd, ha valakinek tetszik egy név, és történetesen volt olyan kalandja, akit pont úgy hívnak, az még nem azt jelenti, hogy róla nevezték el a gyereket!😊
2015. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak mindig tetszett neki a név. Nekem pl. a Gergő név tetszik, és van is egy Gergő nevű exem, de ha így nevezném el a leendő gyerekemet, nem az ex miatt tenném. :D
2015. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában az anya szűrőjén kell hogy átmenjen a név amit a gyereknek választanak. Lehet hogy jól passzol a vezetéknevükhöz, vagy tetszett mindig ez a név az anyukának. Az apukák a hagyományokat továbbvivő nevek kivételével nem szoktak álmodozni és gondolkodni előre gyereknevekről. Hidd el! Szerintem nem igazán jelentett bármit is a férfinek a te neved eddig. A nők nosztalgikusabbak ilyen téren, és ezt feltételezik a férfiakról is. Ha jelentettél volna valamit , akkor most a ti közös gyereketek lenne ez a kislány.
2015. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Amennyiben az egész világon csak te viselted eddig egyes egyedül azt a nevet, akkor igen, rólad nevezte el. Más esetben, ne álmodozz,csak a név tetszett nekik. Lépj tovább. Ő is ezt tette.
2015. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!