Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz megkérni a férjemet, hogy...

Gáz megkérni a férjemet, hogy takarítson?

Figyelt kérdés

Lassan 12 hetes terhes leszek, és az elmúlt pár napban csak fekve bírom (előtte túl jól is voltam). Holnap vendégek jönnek, de a lakás már ragad (tudjátok, mikor alapos, súrolós takarítás kéne). De nem megy. Megkértem, és ugyan csinálja, de sötéten nézett. Egyrészt rossz, hogy kérni kell egyáltalán, másrészt én meg csak heverek. Megkértem a kád kipucolására (már feketedett az alja), de elég tessék-lássék lett.

Szégyellni fogom magam holnap. Még a mosogatótól, gáztűzhelyről, stb. ne is beszéljünk.


2015. szept. 29. 10:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
83%

talán nem szokott takarítani? neki nem tűnik fel, hogy kéne, te meg éppen rosszul vagy?

a férjed szégyellje magát ha semmit nem csinál otthon.

de a legnagyobbat majd úgyis akkor kapod, mikor meglesz a gyerek és nem lesz időd mindenre, ő meg fintorog.


gratula a férjedhez! elég rossz lesz neked :(

2015. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz! Az inkább, hogy magától nem jut eszébe.

De mond meg neki, lehetőleg kedvesen,hogy szívem, most nem tudok takarítani, ugyan vágd már rendbe a lakást, megy az neked, sehány perc alatt.

Ne szégyelld magad, mert fekszel, csak ügyelj rá, hogy ne sárkányosodva követeld, mert bizony hormonjaink túltengenek ilyenkor, és az ember legyen a talpán, aki könnyen viseli.

2015. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem gáz.

Inkább természetesnek kéne lennie, hogy megcsinálja, ha te nem tudod.

Miért neked kéne csinálni minden házimunkát? Mert nő vagy?

Hát köszi! Akkor hívjon egy takarítónőt!

A vendégséget meg mondjátok el. Szerintem is ciki.

2015. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
84%
Inkább a férjed gáz hogy nem magától csinálja...Azért nincs kitakarítva mert képtelen vagy rá. De ha ennyire zavar a dolog, akkor hívj fel barátot/családtagot hogy segítsen, esetlen hívj fel egy takarítónőt , aki terhesség alatt hetente 1x kitakarít.
2015. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
75%
Kevés férfi fog önmagától takarítani, de meg lehet rá kérni. Ha életében nem takarított és a tisztasággal szemben támasztott igényeitek sem egyeznek meg, ne számíts nagyon komoly végeredményre, viszont ha most azt mondod neki, mennyire rossz lett, az életben többet nem fogja megcsinálni még ennyire sem.
2015. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
82%
Inkabb az a gaz h ekkora dzsuva nem 1-2het alatt lesz, szoval ha egy altalanos alap takaritas meg van, akkor nem fajul idaig a helyzet.
2015. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
45%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy ez komoly fizikai erőkifejtést és kézügyességet meg felkészülést kívánó férfimunka és pontos, alapos munkát egyébként is csak férfi képes elvégezni.
2015. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
64%

Vagy meg kell kérni, mivel a férfi nem gondolat olvasó.

A kádat szard le, nem fogja senki sem nézni.

Lehet takarítónőt is bérelni. Mi is ezt teszzük. Dolgozunk mind a ketten, kell szabadidő is.

2015. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
55%
Nem gáz.
2015. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
24%

12 hetes terhesen mások országokon utaznak át menkültként, te meg kidőlsz egy kis takarítás miatt?

Embered dolgozik, te meg lógatod a lábadat?


12 hét, az három hónap, akkor még nem is látszik.

Szedd össze magad, vagy hívj takarítót.

A gáztűzhelyet még el is éred, még lehajolni sem kell.


Nagyanyám 8 hónaposan még dolgozott a gyárban. Ezek a mai fiatal anyák nem bírják. Felcsináltatják magukat, aztán néznek boci szemekkel, keresik az együttérző anyakollégákat. Apát meg nem becsülik, csak szidják.

2015. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!