Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma történelemből írtam egy...

Ma történelemből írtam egy 1-es dolgozatot de le feleltem ötösre utána szerintetek szüleim mit fognak mondani?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es de akkor meg azért készülnek ki a szülei mert hazudott.
2015. okt. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szeptemberben egy 1-es, a világ vége... Valószínűleg zabosak lesznek a szüleid, de ha látják hogy igyekszel javítani (amit máris elkezdtél) akkor megenyhülnek.

Istenem, hány karót szedtem én be középsuliban év közben, aztán több felvételi pontom lett, mint az osztály 90%-ának :D Nem kell kétségbeesni, csak szedd össze magad utána.

2015. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hála égnek, nekem a szüleim sosem kérdezték a jegyeim, úgy voltak vele, hogy magamnak tanulok, nem nekik, és láss csodát, 12 éven át kitűnő voltam, az érettségim is 4.8-as lett, a diplomám is 4.2

Szóval soha nem is értettem az ilyen szülőket, akiknek a gyerekének félnie kell egy rossz jegy miatt.

Szerintem mondd el előbb az 5-öst, hogy sikerült is kijavítanod vele az 1-est.

2015. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem az olyan szülőket akiknek tök.természetes az, ha a gyereke 5-öst kap, de ha egyszer becsúszik egy 1-es, akkor már vége mindenek.... a gyereknek azzonal büntetést kell adniuk...

Szerintem mindenkinek minden tantárgynál vannak olyan részek, amiket nagyon nehezen tanul meg, meg egyszerűen nem szerti.

De szerintem ez így természetes nem lehet mindent szeretni meg mindenhez érteni.

Itt nem arra gondolok, hogy az is természetes ha egy gyerek bukásra áll a tantárgyból, (álltalános sulira gondolok, mert középbe sajnos ez is benne van) de szerintem fölösleges azért bünteni egy gyereket, mert néha becsúszik neki egy-két roszabb jegy.

2015. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Anyám erre mindig azt mondta: "Ühümm"

És olvasta tovább az újságját. Tényleg bámulatos módon tett a tanulmányaimra, mert mindig masszív négyes voltam, így nem érdekelte, hogy az 5-5-5-5-3-1, vagy 4-4-4-4-4-4 felállásban jött-e ki. Bekerültem egyetemre, szóval bejött a stratégiája :D Szerintem ha viszonylag jó tanuló vagy, nem fognak tányérok repülni az egyesed miatt. Esetleg megemlítheted, hogy már kijavítottad. Nem írtad, hány éves vagy, de én egy gimit kezdő gyerekkel elnézőbb lennék, mert új tanárok, ismeretlen követelmények, meg minden, ha esetleg ez a helyzet, ezt is megemlítheted.

2015. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Négy gyermekes apaként, megdorgálnálak a lustaságod miatt, de nem csapnálak agyon, ha nem ez a jellemző.

Nálunk is megesett a nagyobbakkal, megesik a kisebbekkel. Ettől nem dől össze a világ!

A lényeg, hogy mindig oka van a rossz jegynek, vagy megrovásnak. Az okot kell orvosolni, nem bűnbakot keresni!

Buta szülő, aki a gyereken vezeti le, de az is, aki a tanáron. Nálunk volt példa olyanra is, hogy a kamasz gyerek nem jött ki a tanárral, egyszerűen nem voltak egy hullámhosszon. Másik tanárral kitűnő tanuló lett.

2015. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Mondd, hogy kaptál kettő hármast töriből, mert az ugyanaz, mintha hapsz egy egyest és egy ötöst
2015. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez már a múlté
2015. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!