Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Loptam a családi kasszából,...

Loptam a családi kasszából, mert vásárlásmániás vagyok (? )

Figyelt kérdés

Sajnos évek óta visszatérö vásárlásmániával küzdök. Állandóan ha van egy kis szabadidöm, boltokba járkálok, és kacatokat veszek. Amikor boldog vagyok, akkor azért, amikor szomorú, akkor azért...de a legrosszabb, amikor fèlek. Olyankor berohanok az elsö üzletbe, és veszek egy csomó felesleges holmit, majd fèlek tovább.

Halomban állnak otthon a kozmetikumok, általában azokon élem ki magam, mert hogy majd ettöl a rúzstól vagy attól az arckrémtöl végre szép leszek...de a hatás mindig elmarad.

Félretenni nem tudok, mert erre megy el a teljes keresetem. A múlt hónapban elszórtam 70 ezret, majd kivettem a családi kasszából még 30 ezret, és azt is elköltöttem, már nem emlékszem, mire.

A családi kasszában nyaralásra meg szükséghelyzetekre van némi pénz. Sajnos, amióta megvàmoltam, már elég kevés.

Hogy àlljak le? Állandóan termékteszteket nézegetek a neten, ma is csak nagy eröfeszítèsek árán tudtam megállni, hogy semmit ne vegyek.


Mennyire elítélendö ez?


22l


2015. okt. 4. 20:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
9%

Tudnál képet küldeni a készletedről? Mert így nehéz belegondolni mennyi mindent veszel..

Nincs barátod akivel esetleg lehetnél vásárlás helyett? Ha nagyon sok holmid van, tedd fel az internetre hogy ez meg ez eladó ennyiért meg ennyiért.

És akkor legalább visszajön vmennyi pénz, vagy esetleg elajándékozhatnád ismerőseidnek, barátnőidnek (Mondjuk karácsonyra, és meg is van oldva a karácsonyi ajándék.) Vagy akár ha nagylelkű vagy, akkor privátban elküldöm a címem , es ide postáshatod. :)

Ez egyébként egy hobbi, csak te a leírtak alapján túlzásba viszed..

Puszi és kitartást ;) 15L

2015. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem hobbi kislány, ez kóros vásárlásmánia...
2015. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Hát én inkább az ukrán mentalitással értek egyet... ami régebbi, de még használható, azt használom (voltam ukrajnában, nagyon szegények az emberek), ami meg kell, azt megveszem. Ha több dolog kell egyszerre, de nincs rá keret, akkor először a legszükségesebb. pl. most egy lumiára kuporgatok, mert elegem van az androidból, utána a gépem hűtését mnegoldom, majd jön az áhítattal várt gtx 950 :D
2015. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Szüleid kasszájából vetted ki? Vagy a te félretett pénzed?
2015. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
először is következő hónapban, szépen tedd vissza a pénzt a kasszába a saját bevételedből, emellett pedig próbálj meg új életet kezdeni. ne járj el plázázni, dobd ki rögtön a kukába a reklámújságokat, magazinokat, amik vásárlásra buzdítanak. amiket nem használsz kacatokat pedig vagy értékesítsd, és plusszold fel a befolyt összeggel a családi kasszát, vagy ajándékozd el, vagy vidd el valami jótékonysági gyűjtésre. ne vegyenek körül ilyen cuccok, mert attól csak rádjön majd megint a vásárolgathatnék. :D
2015. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Kamu kérdés.

Menj el egy pszichiáterhez!

Nem azért amit leírtál, hanem azért mert az ilyen trollkodást élvezed! :-(

2015. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Mennyire? Nagyon elítélendő!
2015. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Persze, hogy kamu.

Milyen hülye család az, aki nem veszi észre, hogy ennyi pénz eltűnik.

Na meg, mi az, hogy családi kassza? Otthon gyűjtik egy bögrébe? :D

2015. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem kezeltesd magad,ez komoly!

Elvégre loptál!!!!!

2015. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Mit jelent a családi kassza? Szüleidtöl vagy a párodtol loptál?
2015. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!