Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem a közös kasszából...

Férjem a közös kasszából elvett pénzt /nem keveset/, nem beszélte meg velem, és értelmetlen dolgot vásárolt, mert neki ez volt az álma. Szerintetek iyet lehet tenni egy házasságban, mikor közös kasszáról beszélünk?

Figyelt kérdés
Ez egy traktor amire semmi szükségünk nincs,nincs föld amit megműveljünk vele.
2011. dec. 9. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Egy igazi nagy traktor? Hány éves a férjed? :D
2011. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Így mihez kezd a traktorral...? Mit mondott, mit csinál vele? Felszántja a nappalitokat? :)
2011. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Hát az álairól nehezen mond le az ember. Gondolom azért nem beszélte meg veled, mert tudta mit válaszolnál rá.

Kérdezd meg tőle, mi a célja vele. Lehet, hogy tud valami munkát, amit így jó pénzért el tud vállalni.

A közös kassza meg arra való, hogy együtt döntsetek, amibe a kompromisszum is beletartozik. Nem az a lényeg, hogy az van amit Te akarsz.

Biztos nem azért vette, hogy szerelgesse a ház előtt.

2011. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát szerintem nem lehet ilyet. A férjemnek az airsoft fegyver volt az álma, hát fél évet spórolt rá(cigipénz, kávépénz).

Semmit sem tud csinálni vele, mert nincs akivel lövöldözni menjen.

De egy traktort! Tudtommal nem egy hú-de-olcsó mulatság.

De amúgy jó kis vállalkozást lehet vele csinálni.

2011. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem lehet ilyet tenni,de mostmár nemigen tudsz mit tenni.Beszéljétek ezt meg ,és adjátok el a traktort!
2011. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Jó, hogy a férjemnek nem traktor az álma. Elképzelem, milyen volna amikor este melóból traktorral jönne haza. Beállna ide a panel tízemeletes parkolójába, büszkén lépne le róla....
2011. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem! Mi minden nagyobb kiadást megbeszélunk. Ugye a mindennapos bevásárlást én intézem, azt nem szoktuk megbeszélni. Amugy nálam van a pénz, én osztom be.
2011. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
Te csak ne oszd be a pénzemet asszony! ÉN keresem, te meg költöd? :D
2011. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Uhh hát ez nem kis összeg, traktorkereskedésben dolgozom egyébként :D

Nem lehet, hogy bérmunkát akar vállalni vele?


Hát én kiakadnék, az tuti. Bár attól függ, mert ha lenne 150-200 milla a bankszámlánkon és elköltene belőle 10-et, akkor valszeg nem zavarna :) De ha ez lett volna az összes megtakarított pénzünk, akkor bizony igen!

2011. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem fiatal 57 éves,hobbyból vette,mert mint irtam ez az álma .Nem vagyunk milliomosok sajnos,nem értem ezt az egészet.De legjobban az bánt,hogy nem kérdezett meg,mig én mindent meg beszélek vele,ha valamit szeretnék venni.
2011. dec. 9. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!