Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vagytok azzal hogy...

Hogy vagytok azzal hogy többnejűség? Tudom hogy magyarország tiltja! Vagy hogy hogy lehet két nőt egyformán úgyanúgy szeretni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát én úgy vagyok ezzel, hogy más kultúra. Nem mondom, hogy rosszabb, nem mondom, hogy jobb, de én ugye nem ebben nevelkedtem, ezért nekem elképzelhetetlen. De aki egész életében úgy nő fel, hogy ezt is egy elfogadott mintának tekinti, annál működhet. De ahol amúgy ez elfogadott, ott a szerelemről is másképp vélekednek, mint nálunk.
2010. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A meglepetésben van egy cikk.A pasi 4 nővel él együtt.Mindegyik volt már a felesége.Mindig elvált az "aktuális"asszonytól, hogy a következőt elvegye.Ő biztosan tudja a titkot.

Én a magam részéről a monogámiát vallom.

2010. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a több férjüségre szavaznék.
2010. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Tobb ferj jobb!Tobb fizetest kolteni hmmmm...
2010. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
64%
Nekem is tettszik a dolog de a feleseégem hallani sem akar róla
2010. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
A páromról nemrég derült ki, hogy elméleileg ezt műveli, egyszerre több nőt tartott, hol elvette az egyiket, hol elváltak, közben egyéb kapcsolatai is voltak parallel és elég jól titokban tudta tartani. Valóságos háremet épített hazugságokból... Persze, addig jár a korsó a kútra, amíg bele nem esik, úgyhogy lebukott és most mindegyikünknek tagad vagy magyarázkodik. Ezek után gondolom, felesleges leírnom a véleményemet...
2010. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Nőalázó intézmény. A helyeslő férfiaknak kíváncsi vagyok, akkor is ekkora lenne-e a szájuk, amikor mind a 2-3 vagy több nőt rendsezresen ki kell elégíteniük? Hervasztó tapasztalatokat lehet olvasni e téren az ilyen rendszerben élő nőktől.

Max. akkor elfogadható, ha egyidejűleg többférjűség is lehet. De nekem az se kéne.

2010. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán szereted azt az eggyet aki melletted van akkor elég neked ő is...és persze akit én szeretek a férjem az ne legyen másé csak az enyém!nem tudnék 3asban élni egyházban egy másik növel..és nézni h a férjem őt is szeretgeti ö vele is szexel és stb...
2010. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Csak abban az esetben egyezmék bele, ha lehetséges lenne a többférjűség is. Egyébként pedig maximálisan monogám vagyok, szerintem az embernek a világon egyetlen párja van.
2010. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

hát én még elképzelni se tudom. Valószínű az nem szerelem - házasság lenne. Ugyanis ha én valakit szeretek,akkor mást ugyanakkor ugyanúgy szeretni nem tudok. Én nem díjaznám, mellesleg nem viselném el,hogy a párom még egy nőt hozzon a házhoz,ha én nem lennék neki elég,akkor szevasz-tavasz, bármennyire is szeretem, nem osztoznék rajta.

22/L

2010. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!