Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Kihez forduljak...

Mit csinaljak? Kihez forduljak? Senki nem segit.

Figyelt kérdés

A tortenetem nagyon hosszu....

20 eves vagyok 2 evvel ezelott kijottem a csaladommal Angliaba uj eletet kezdeni de sajnos nagyon rossz helyen....A csaladom szethullott mert apukam elhagyott engem a hugomat es anyukamat. Osszejottem a mostani baratommal osszekoltoztunk es mivel anyaeknak nem volt hova menni igy hozzank koltoztek.....Anya kapott munkat a parom boltjaba es igy eltunk egy darabig....Aztan jott a pokol :( Gyamhivatal rank szalt hogy a 14 eves hugomnak nem jo a hely ahol lakunk igy koltoznunk kellett masik varosba...Anya is es a parom is elvesztette a munkajat. Es azota minden megvaltozott...Terhes lettem ikrekkel,anya nem talal munkat mert nem beszel angolul,nincsenek angol papirjai csak magyar szemeilye,segelyeket nemtudom elintezni neki,parom dolgozik akivel megromlott a kapcsolatom,nem akar nekem segiteni hogy a gyerekek utan elintezem a segelyeket,ugy konyorgok kajara adjon penzt (ad de nagyon ideges),hugom gyalog jar iskolaba (1,5ora),a cipoje talpa levalt de a parom nem ad ra penz hogy vegyek egy olcso cipot neki,nem szereti ha elmegyek barhova is,csak ha anya es az ikrek is jonnek velem,de jobban szereti ha mindenki itthon ul.....Szo szerint imadja hogy ra vagyok utalva es nincs penzem. 2 hete ugy volt anya kap munkat a parom egyik baratja talat munkat de a parom lemondta az allast nekem meg azt mondta hogy meg sincs szukseg anyura (talalkoztam a baratjaval es mondta mennyire sajnalja hogy a parom lemondta az allast). Egyszeruen nem birok inend szabadulni mert meg en se tudok dolgozni az ikrektol plusz a parom nem is engedi. Mar minden letezo csaladtagnak,rokonnak irtam hogy konyorgok segitsenek de senki se tud vagy nem akar. Ezert fordultam ide kerlek titeket adjatok tanacsot mit csinaljak semmi penzem es nem birom ezt az eletet igy semmi nelkul :( Ki segitene itt nekem Anliaba :(



2015. okt. 22. 01:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

A gyerektartással mi a helyzet (apukádtól)?

Ezt kéne elintézni, és az ott tartózkodási papírokat.

Mért nem intézi anyukád? Illegálisan vagytok ott ezek szerint?

2015. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
És pontosan milyen segítségre volna amúgy szükséged, mika terveid, céljaid?
2015. okt. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Már nyilván ez nem segít, és én meg mínuszba leszek pontozva, de áruld már el, legyél oly szíves, mi az isten retkes f_@szának pottyantottál még két éhes szájat a rohadt nagy semmire? El mondani nem tudom mennyire nem sajnállak.

De egyébként, te meg anyukád is nagylányok vagytok már, intézzetek magatoknak akármilyen putri melót, te is mehetsz nyugodtan dolgozni, anyád addig vigyáz a gyerekekre. Csak annyi pénz kell ami elég a buszjegyre, aztán söprés haza. Itthon te mehetsz anyaotthonba, anyukád meg meghúzza magát rokonoknál.

2015. okt. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Van egy 14 éves húga is a kérdezőnek.
2015. okt. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Edes apamat korozik a gyerektartas miatt fel eve de nem talaljak,a 2 gyerek akkor potyant amikor meg nagyon boldogok voltunk....a parom telleg nagyon jo volt hozzank .....de most maga a pokol. A terve az egyszeru elakarom hagyni de se penzem se hazam se semmim nincs :( en tudnak dolgozni mert anya vigyazna a lanyokra mert o lehetetlen a munkaba nem beszel angolul.....
2015. okt. 22. 02:11
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lehet az, hogy 2 éve kint él, és nbem beszéli a nyelvet? Miért mentetek ki Angliába, ha nem beszél angolul?:-o Oda a jó fizetésért szokás kimenni, de sokan nylevtudás nélkül is kapnak jó munkát, de még itthonról.


"A terve az egyszeru elakarom hagyni "

Oké, de ebben mi nem tudunk közreműködni, ez a te rezsortod.

Miben kellene segíteni? Milyen segítséget vársz az emberektől?

2015. okt. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%

"Edes apamat korozik a gyerektartas miatt fel eve de nem talaljak"

Az állam nem előlegezi meg a pénzt?

2015. okt. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

keress te anyukadnak valami munkát (takaritas, mosogatas)

utána ha osszejon kb 1 havi fizu, utazzatok haza.

ennyi

amúgy rohadtul élet képtelen hülyék vagytok, egyedül a tesòdat sajnalom, mert nincs választása még. egyáltalán minek megy ki olyan aki egyáltalán nem beszéli a nyelvet? ki csinàltatja fel magát olyannal akit alig ismert? igazából megérdemlitek a sorsotokat, gondolom ezért nem segítenek a rokonok.

2015. okt. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Mindez két év alatt? Ekkora kamu életemben nem olvastam még.
2015. okt. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

1. Anyádat meg a húgodat nem kellett volna a párod nyakára költöztetni, vagy keresett volna anyád már akkor munkát, vagy ment volna vissza MO-ra.


2. A gyámhivatal részéröl tökéletesen jogos volt, hogy nem lakhattok egy pici lakásban négyen. Emiatt nem másik városba, hanem vagy nagyobb vagy két külön lakásba kellett volna menni.


3. Ha anyagilag ennyire meg voltatok szorulva, akkor a legnagyopbb boldogság mellett is nagyon nagy felelötlenség volt gyereket vállalni.


4. Most a párod részéröl teljesen jogos, hoyg nem akarja, hogy költekezzetek, amikor ö az egyetlen keresö, belöle éltek mindannyian.


5. Anyád villámgyorsan kezdjen nyelvet tanulni, és keressen munkát meg te is.

2015. okt. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!