Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az edesanyam es az ocsem...

Az edesanyam es az ocsem elkoltoztek alberletbe (ugyanebben a faluban), es anyam kozolte mamammal hogy ha en itt maradok nala akkor nem fog fizetni neki semmit hogy o etet! Mamamekkal lakom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ocsemnek mindent megvesz amit akar de nekem, nekem semmit csak huzza a szajat ha nekem kell vennie valamit! en mar nem erzem azt minthogyha a lanya lennek!sak normalis valaszokat kerek!
2015. okt. 27. 22:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%

menyire vagy hisztis követelödző tini?

eszedbe juttot egyáltalán hogy a létfentartásból neked is ki kéne venni a részed nem csak várni hogy hozzzád dobnak egy okos telefont

2015. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
van penzem iskola+munka! es anyam meg tolem kereget penzt mert nekik nincsen! de igazabol nem is nekem kellene anyamtol penzt kerni hanem neki kellene keres nelkul adnia! szerintem!! nem tudom mit kellene tennem! ugyanugy engem hibaztatnak mindenert, holott amikor meg egyutt laktunk mindent megcsinaltam, most hogy szanaszet vagyunk ram se hederit! apammal elvaltak! apam is kuldi neki a gyerektartast de abbol se latok semmit! apamnak hiaba mondom hogy nekem adja azt a penzt amit ram kuldd, mert anyam nem ad belole semmit es nem is vesz nekem belole semmit a vilagon!!! erre apamnak az a valasza, hogy legyek turelmes vele szemben mert biztos sokat kell neki fizetni!!
2015. okt. 27. 23:04
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi idős vagy?
2015. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2015. okt. 27. 23:17
 5/25 anonim ***** válasza:
16%

ja kérés nélkül neked adni a pénzt....

pont ilyen egy éret ember aki nem a családját akarja kiszipojozni

mindenki dögöljön éhen csak neked legyenek cucaid....

2015. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
normalis valaszolokat kertem nem pedig olyat aki leb*sz!!
2015. okt. 27. 23:59
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

56%, egy agyhalott hülye vagy.


Kérdező, ha életvitelszerűen bem él veled a szülő, családi pótlékra nem jogosult. Keresd fel a gyámhatóságot a nagyiddal, mert ő kérheti gyámként. Nem nagy pénz, de legalább ne ő kapja.

2015. okt. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Normális válasz:

1./ "...apamnak hiaba mondom hogy nekem adja azt a penzt amit ram kuldd,...)

Hiába bizony, mert nem is téged illet, hanem mamádékat, hiszen ők tartanak el, önmagad eltartására nem jár gyerektartás;

2./ látszik, hogy telefonról írsz. Nem hiszem, hogy azt az említett keresetednek az önfentartásodra fordított összeg maradékéból vetted.

.

Te csak egyet tehetsz: tanulsz és segíted a téged eltartó mamádékat. Ha anyagilag nem megy, akkor a házkörüli munkákba besegítésével.

Ha mamád úgy érzi, szüksége van a rád fordítandó pénzre anyádtól, neki kell lépnie. Nem intézhetsz mindent helyette, nem te vagy az ő gyámja, hanem fordítva!

.

Most pedig olyan válasz, amit te tartasz normálisnak:

mégis csak szemétség, hogy téged sem apád, sem anyád nemtámogat anyagilag, pedig te nem tehetsz arról, hogy megszülettél, de ha már így történt tartsanak el igényeid szerint!

2015. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

1. gyámügy és kérni h mivel a nagyiddal laksz így ő legyen a gyámod

2. a papírral bemész a nagyiddal együtt a államkincstár helyi irodájába és kéritek h a nagyi kapja a csp-t

3. bíróság és kéritek a gyerektartást a nagymamádnak utalni/küldeni


kicsit macerás de el lehet intézni

2015. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 szántóvető ***** válasza:
100%
ha anyád nem nevel akkor azt jelezned kell a gyámügynél,és akkor a gyerektartást sem ő fogja kapni.cselekedjetek minél hamarabb.
2015. okt. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!