Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a nevelőapám. Mit...

Lallee2002 kérdése:

Utálom a nevelőapám. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Állandóan ba****t hogy tanulj tanulják már meg stb.. (előtte tanultam 2 órát ) de akkor meg hazugnak nevez és élvezd ordibálni. Mit tegyek? Légyszíves ebben költöznék de anyum nem engedi. SOS
2015. okt. 30. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, most utálod, de később mindenképp hálás leszel neki.

Mondjuk az ordibálást meg lehet oldani másképp is, de pl velem egyáltalán nem foglalkoztak, meg is lett az eredménye. :(

Nem lettem senki.

Gondolom a nevelőapád sem rajong érted, kicsit most le leszel szabályozva nevelőapád által, sok apa még a saját gyerekéért se rajong. :(

Pláne, ha anyukád agyonkényeztet, kényeztetett, ezt egy kívülálló harmadiknak elég nehéz elviselni a saját számlájára. :(

2015. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyum nem kényesztetett agyonra de rajtam kívül van még 2 testvérem és mióta ők megszülettek én háttérben vagyok. De mikor még kell csinálnom a gépen v telefonon vmit akkor meg tud normális lenni utána megint bunkó és ordít
2015. okt. 30. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez sok helyen így van #2... Általában mindig az első gyerek a "prototípus", azt mondják... Az unokatesóm is így járt, most januárban született egy kishúga, azóta mindig lepasszolják a szülei... (3 éves).
2015. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos mindig a legnagyobb szívja meg, nehéz ezt nézni, hogy a kisebbet ajnározzák, de általában az idős testvérek viszik mindig többre az életben.

Legalábbis a környezetemből látva.

Velük nem foglalkoznak, kénytelenek lesznek a saját lábukra állni, a kisebbek meg életképtelenek lesznek, helyettük mindent megcsinálnak.

2015. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos
2015. okt. 30. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Hahh, az egyik lány osztálytársam szülei elváltak még régebben, az apától valamiért megvnták a láthatási jogot, és a lánya(!) közelébe(!) se mehet. A lányt meg nagyon rövid pórázon fogja a nevelőapja. Elvárja tőle, hogy időbe hazajöjjön, szolíd ruhákat hordjon, legyen csendben, stb. De a lány nem ilyen típus, ő egy tipikus bulizós kamasz, így a nevelőapja hiába akar egy visszahúzódó kislányt, pont az ellenkezőjét érik el vele. A lány cigizik, barátja van, szerintem már nem is szűz, stb. És a nevelőapja szerintem nem is szereti a lányt: éppen öltözzük tesi óra előtt, és háttal állt nekem, és nagyon durva verés nyomokat láttam a hátán. Mikor megkérdeztem tőle, hogy történt-e valami, rávágta egyből, hogy leesetta lépcsőn...persze. Én már estem le, de az eegyáltalán nem úgy nézett ki, mint az ő kisebb-nagyobb lila foltjai különböző pontokon a hátán. Másik: A lány tavaly iskolaévben testnevelés órán elég/nagyom durván lesérült, rohammentő jött érte. És amikor az iskola erről értesítette a családját, mindenki eljött, anyja, nagyszülei, stb...kivéve a nevelőapja. És láttam utána egy óráal az utcán sétáltatni... Szóval ehhez képest neked még jó dolgod van :/
2015. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a lány 15éves.
2015. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ez durva
2015. okt. 31. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!