Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki ismeret furdalásom van,...

Lelki ismeret furdalásom van, mert a családom majd alig fog találkozni a gyerekemmel. Tehetek ellene vmit?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok,még nem szültem meg. Mi 160 km-re élünk kb az én otthonomtól,mivel páromat ide köti a munkája. Az ő családjából szinte mindenki kinn él Németországba.


Néha belegondolok hogy mennyire nehéz lesz így egyedül,mindenféle segítség nélkül. Az eszem tudja h nem érdemes haza költöznünk,mert nem biztos h ott párom talál munkát,itt meg biztos munkahelye van. És már most rosszul érzem magam tőle,h milyen keveset fogják látni a családtagjaim a gyerekünket.

Persze lehet mondai h jöjjenek k,de sajnos nincsenek olyan anyagi helyzetbe h megtehetik azt h vonatozzanak egy hétvégére. Meg azért annyira mi sem állunk jól anyagilag h kifizessük mindenki vonatjegyét.

Szeretnénk majd venni egy autót,h gyakrabban haza tudjunk látogatni,de kitudja h sikerül e. Azért az sem olcsó,plussz fenntartani.

Meg tervbe van h ha már nagyobb lesz a babánk,akkor kimegyünk mi is párom családja után(tudnak segiteni lakást és munkát szerezni). Onnan még kevesebbszer tudunk majd hazajönni. Olyan rosszul érzem magam ilyenkor mikor ez eszembe jut :(

Pedig aztán már jó ideje nem lakok otthon,de mig nem voltam terhes,akkor havonta vagy két hetente haza mentem. De babával már nem lesz olyan egyszerű az utazgatás se


2015. febr. 3. 18:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
29%
Igen, ez egy nagy hátrány, sokaknak kell ezzel megbirkózni. Ami jó, hogy a 160 km nem olyan sok, akár 2 hetente, de min havonta tudtok menni. Külföldről nyilván nem...
2015. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem maradtál anyuci szoknyája mellett?
2015. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a babának örülj - lehet még nem gondoltál erre, de ő, párod, meg te vagytok a család.
2015. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%
Hasonlo helyzetben vagyok.Apukamek 650kmre laknak.es rettentoen faj h 11honap alatt csak 3szor lattak a kisfiamat.nekik is rossz nekunk is.rengeteg kepet kuldok nekik de az megsem olyan.Anyosomek is 250kmre laknak es mar kozel a 70hez..de azert havonta kethavonta osszejon a talalkozas veluk.szornyen bosszanto h ilyen vilagban elunk h a penz,a munka miatt wl kell menni tobb szaz kilometerre.kitartast neked.megmondom oszinten..nem konnyu segitseg nelkul....de megeri:)
2015. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
42%
Jól értem? Te anyádnak akarsz szülni?
2015. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%
Nem érted jól, utolsó. Szeretné, ha a gyereke ismerné a nagymamáját.
2015. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
37%
Neked nem a gyereked meg a férjed a családod?
2015. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Nem anyámnak akarok szülni,nem is tudom ezt honnan/miből szűrted le.


Igen,csak rosszul esik h nem fogja ismerni a babánk az anyukámat,unokahugomat-most 4 éves és nagyon várja már ő is a babát,tesómat,nagyszüleimet...

Rossz érzés ebbe belegondolni

2015. febr. 3. 19:08
 9/35 A kérdező kommentje:
De persze már a párom,és a baba az új családom. De attól még vannak szüleim,testvérem,akiket szeretek.
2015. febr. 3. 19:09
 10/35 anonim ***** válasza:
77%
Miért, akinek férje van, annak az anyja már nem családtagja?
2015. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!