Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az elso reakciod?...

Mi lenne az elso reakciod? Mit tennel?

Figyelt kérdés
Ha a sors ugy hozna, h valami miatt a parodtol fel evet (6 honapot), tavol kellene toltsel; mikor ujra talalkoztok...
2015. nov. 2. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyetlen szo:elmulik. El fog mulni idovel a varakozas szomorusaga es el fog mulni egyszer valamikor a boldogsag is.
2015. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Átölelném?
2015. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván a nyakába ugranék. Ezt annak idején meg is tettem, pedig még nem volt a párom (úgy harmadjára láttam életemben? de rengeteg emailt váltottunk, eléggé érzelmeseket. egyszer 7 órán át írtam neki). Kicsit meglepődött, de nem szólt semmit, én pedig a következő órában kicsit bizonytalan voltam, hogy most akkor mi van... Jaj de aprók voltunk :)


Amúgy akkor is ezt teszem, ha egy nap után jön haza, csak akkor nem annyira ugrok, inkább csak megölelem. S persze nem napi egyszer teszem ezt, vagy ez másnak nem persze? Nekem az, ölelgetős vagyok nagyon :)

2015. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Mivel 9 éve együtt vagyunk, 6 hónap semmi.
2015. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Mit tennék? Bőrönd be a kocsiba, kaja és sok beszélgetés. A többi személyes.
2015. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Átölelnénk egymást és hosszasan csókolóznánk.
2015. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Már bocsánat, de mi ez az idióta kérdés? Na vajon mit tennék?

Ki se mennék elé és ha próbálna bejutni a házba, ráhívnám a rendőrséget és ráuszítanám Buksit.


-_-

2015. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
megvárom,míg a gyerekeink leszakadnak róla és én is átölelném,rövid csók és indulás haza...(de a "buksis"válasz is szóba jöhet :D :D)
2015. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!