Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha a férjedet/pá...

Te mit tennél ha a férjedet/párodat félreérthetetlen helyzetben látnád meg, azonnal odarohannál cirkuszolni, vagy megvárnád míg hazaér?

Figyelt kérdés
Csókolozni látnád egy nővel.
2015. aug. 9. 23:33
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
71%

Megvárnám. Lenyomnék egy teljes színjátékot.

Főznék neki vacsorát, kedvesen várnám két puszival.

Amikor mosolyra fakad a szája, minden előzmény nélkül rákérdezek: " Megcsaltál ma x-el y órakor z helyen? "

Aztán megvárnám a választ. Nem hisztiznék. A szemébe néznék úgy, hogy örökké bánja, csendben elhagynám. Nem szólnék hozzá nagyon sokáig, míg magamban eldöntöm, vele maradok-e. Ha eldöntöttem, megbeszélem vele - akkor belefér a cirkuszolás is. Így nem felejti el.

2015. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Én odamennék. S kifaggatnám hogy ez mégis micsoda... Ha megvárom otthon,igen letagadhatná... De cirkuszt nem rendeznék, azt majd otthon..
2015. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom, sajnos eleg impulziv vagyok, gyakran hamarabb cselekszem/pofazok, mielott rendesen vegiggondolnam.


A latnam a nejem egy idegen ferfival csokolozni, tuti odamennek. Aztan ha a csavo nagyon hepciaskodna lehet levernek neki egyet, de utana biztos megbannam, az eroszak rossz, ertem? :)

2015. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Cirkuszolni? Valahogy ez a szó azt sugallja, hogy nem lenne jogos számon kérni.
2015. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%

Én odamennék, bemutatkoznék, megdicsérném a férjem, hogy milyen jó kis bevállalós csajt választott a hétvégi hardcore BDSM, videózással egybekötött hancúrozáshoz....majd megkérdezném a csajt, hogy a rózsaszín vagy a kék análvibrátort szeretné-e.

Ezalatt mindvégig édesdeden mosolyognék a párocskára.

Hazafelé menet felhívnám a lakatost, hogy jöjjön azonnal zárat cserélni, majd, amíg szerel pakolnék egy váltás ruhát a férjemnek egy szemeteszsákba és mellédobnám a szemetet is.


másnap beadnám a válópert

2015. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem cirkuszolni akkor, hanem számonkérni, odamenni hozzájuk, így gondoltam.

2015. aug. 9. 23:50
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

Semmiképp nem vágnám le a hisztit, főleg a nő előtt.


Első kérdezőnek a válaszával majdnem egyetértek, annyi lenne más, hogy én elcsábítani próbálnám, (a végén persze nem csinálnánk semmit) csak nagyon megnézném az arcát, hogy elutasít-e vagy tényleg akkora egy tapló, hogy azután, hogy megcsal egy másik nővel, képes lenne-e velem... (értitek a célzást). Aztán számon kérném.

2015. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

Csaltak már meg (régen), azóta tudom, hogy képtelen vagyok ilyesmit megbocsátani. Közös gyerekem nem lesz már senkivel, így senki ártatlan nem sérül, ha a következőt teszem: odalépek, udvariasan elkérem a kulcsát, majd hazaérve összepakolom a cuccait, és kiteszem az ajtó elé, egy cetlivel: "Ne hívj, ne keress, fölösleges."

A duma ugyanis nem érdekel.

2015. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

én nem mennék oda. részemről nem lenne már miről beszélni... hazasietnék, összepakolnék, kitenném a cuccait az ajtó elé, ajtót bereteszelném, aztán annyi.

de irigylem aki képes lenne ilyen helyzetben higgadtan odamenni :)

2015. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%

Én igyekszem mindig minden helyzetben méltóságteljesen viselkedni, a problémák elől pedig nem szokásom megfutamodni.

A játszámázást én kerülném, odamennék, fagyos mosollyal bemutatkoznék a hölgynek mint a kedves párom exnője, majd az lenne az utolsó alkalom, hogy láttuk egymást... legalábbis az ajtó előtt már csak a bőrönddel találkozna.

2015. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!