Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szuleitek szét mennének...

Ha a szuleitek szét mennének egy harmadik személy miatt hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Amikor meglátjátok oda mennétek hozzá, balhézni esetleg neki mennétek?

Ha ilyennek lennétek szemtanui mit gondolnátok a "résztvevőkről"?


2015. nov. 7. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
3. személy miatt sosem megy szét a dolog kivéve ha a 3. személy kényszerítőeszközöket vet be.
2015. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként mindig nagyon nehéz elfogadni, ha a család szétszakad és jön egy harmadik, idegen.

Viszont a gyerekeknek fogalmuk sincs, hogy az apa-anya viszonnyal párhuzamosan fut a férfi-női viszony, ami sajnos igencsak tönkremehet. Ha boldogtalan valamelyik fél, hiába vannak a gyerekek, hiába a szép otthon, de mégis másra vágyik. Egy életünk van, jogunk van ahhoz, hogy boldogan éljük le, nem feláldozva magunkat másoknak és tűrni, elviselni, amit nem akarunk. Én biztos, nem szólnék bele, hiszen fogalmam sem lehet arról, hogy mi zajlott a hálószobákban, mennyire és miért hidegültek el egymástól, szóval ez azért egy nagyon kényes kérdés.

Rengeteg nő, vagy férfi éli le az életét boldogtalanul, elhidegülve a házastársától, majd amikor a gyerekek kirepülnek 20-30 évesen, magukra maradnak teljesen.

2015. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, jobb ez így, valamiért így kellett lennie. Nem véletlenül történt a megcsalás. Ha minden flottul működne a házasságban, nem kerülne sor erre.


Nem mellesleg jobban örültem volna, ha Y éve elváltak volna a szüleim, mert nem kellene napi 6 gyógyszert szednem 2009 óta (megjegyzem: 21 éves vagyok)

2015. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sehogy.

A szüleim párkapcsolatához semmi közöm.

Továbbá olyan nincs, hogy egy jól működő kapcsolatba egyszer csak jön egy harmadik fél és minden tönkremegy.

(nekimenni meg az állatok szoktak egymásnak. )

2015. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szomorú volnék, de nem az én dolgom. A szüleim párkapcsolat a saját felelősségük, nem az enyém. Nem balhéznék, mert nem az én dolgom két (három) éretlen felnőtt között rendet tenni.
2015. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sólyom Erzsi 18 évig (1983-2000) boldogított bennünket és mégis kibírtuk. Szar volt, veszekedés , gyűlölködés volt, dehát ez van, ezt kellett szeretni.


Szutyok gyerekkorom volt, de most már mindegy.

2015. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!