Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha...

Szülők! Mit tennétek, ha miattatok kellene pszichiáterhez járnia és gyógyszereket szednie a lányotoknak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 19:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
Újabb értelmes kérdés.
2015. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
15%
ILYEN nincs, nem a szülök MIATT kell bárkinek is pszicháterhet járnia.
2015. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha olyan hülye szülő lennék, hogy ide juttatnam a gyerekemet, akkor nyilván marhára nem érdekelne az egész, így semmit nem tennék.

Épeszű szülő nem viselkedik úgy, hogy a gyereknek pszichiaterre Legyen szüksége.

2015. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%

Hármas véleményét osztom.

Egyébként jobban kifejthetted volna a kérdést.

2015. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
Mit tennének? Ugyanazt mint eddig, ugyanazt amitől ez bekövetkezett. Az agresszor nem változik.
2015. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%
Az én apám látszólag nem érdekli, de másoknak elmondta, hogy lelkiismeretfurdalása van miattam. Velem ugyanolyan, a fiával már másképp viselkedik.
2015. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
27%
Én is elgondolkodtam ma reggel azon, hogy vajon apuci mit szólna, hogyha a lánya orvoshoz járna a pánikrohamaival, amik részben azért alakultak ki, mert nem képes leszokni a cigiről, ő pedig fél, hogy meghal... és mindig kijön rajta a roham, ha nála van. De ezt nem fogom megtudni, megpróbálom kezelni, ő úgysem tenné le a cigit.
2015. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
4%
Röhögnék, hogy engem vádol. A rossz gyerekkor miatt -én már csak tudom- szükség lehet pszichológusra, de ahol pszichiáter kell, hogy gyógyszereket írass fel magadnak, na az már a te bajod, azt nem a szüleid csinálták.
2015. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
60%

Légy szíves, fejtsd ki a kérdést bővebben, mert így nem lehet választ írni rá.


- hány éves vagy

- mi a problémád

2015. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
6%
Ha hülye a gyerek, és ízlik neki, akkor had szedje..
2015. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!