Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez célzás vagy mi?

Most ez célzás vagy mi?

Figyelt kérdés

Születésnapom volt, eddig anyósomék (apa-anya, anyuka anyja) is minden évben felköszöntöttek, sokszor már pár nappal előtte, mert ők úgy szokták. Pont a két gyerekük között van az én ünnepnapom is, szóval az is bekerült náluk a sorba.


Itt laknak a szomszédunkban, tudták is, hogy a másik gyerekük is beugrott felköszönteni, mert utána ment hozzájuk is. (Mindig kifaggatják őket, hogy minek jöttek/honnan jöttek/hova mennek/mit csinálnak/mennyiért csinálják stb.).


Ehhez képest ők annyit sem mondtak nekem, hogy fapapucs, se előtte, se utána. Nem az ajándék érdekel, mert anélkül lehet jobban is járok, de most ez célzás lehet, hogy ilyen jól kihagytak, mert érdekes, eddig számon voltam tartva. Én meg tudomásom szerint semmi rosszat nem csináltam, sőt még előtte három héttel strapáltam magam, hogy a megfelelő ajándékot szerezzem be az öreglánynak.


2010. márc. 21. 01:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem ma volt, hanem egy hete.
2010. márc. 21. 01:11
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Hát biztos nem véletlen, ha amúgy nem szokták elfelejteni... Gondold át, mit vehettek sérelemnek, lehet h egy nagy félreértés az egész!
2010. márc. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A leghalványabb fogalmam sincs! De komolyan. :O Furcsák amúgy, szeretik eljátszani, hogy minden rendben, ha meg valaki észreveszi, hogy nem is, akkor az a hülye. Épp ezért, mindig kedves vagyok, udvarias vagyok, sütit viszek, ajándékot viszek, franc tudja, ők meg most konkrétan leszarták a fejem.
2010. márc. 21. 01:29
 4/8 anonim válasza:
kérdezd meg a párodat!
2010. márc. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy amilyen stílusa van, átmegy lecseszni őket, és akkor tényleg utálni fognak, ha most valami bajuk is van, akkor meg végképp.

Elvagyunk, de nincs valami nagyon bizalmas viszonyunk, szóval hülyén jönne ki, hogy én meg megkérdezném, hogy ugyan miért nem köszöntöttek fel.

2010. márc. 21. 01:58
 6/8 A kérdező kommentje:

Na megtudtam.


1. mert azóta elvett és ők nem gondolták volna, hogy valóban elvesz, mert nem vagyok a "családba való"


2. mert udvariatlan vagyok, és bunkó, amiért nem viszek át állandóan abból, amit sütök-főzök. (Néha viszek sütit, de nem is szoktam akkora adagokat csinálni, csak épp amennyi kell kettőnknek, most ez baj?)


3. mert a múltkor kölcsön kértem valamit, (amit jó retkesen adtak ide) és "látványosan" kitisztítva adtam vissza, biztos, hogy felvágjak, hogy én jobb vagyok.


Hát én mindig azt hittem, hogy anyám hülyeséget beszél, mikor figyelmeztetett, hogy az ő anyósa is addig nagyon kedves, rendes és jófej volt, míg apám el nem vette. Akkor aztán eltűnt valahol a jobbik arca.

2010. márc. 24. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem így jártál jobban...Nem:) Reméljük örök életedre elfelejtenek:)
2010. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet. :) Csak tartanánk már a költözésnél, most mégjobban utálok a közelben lakni.
2010. márc. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!