Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Célzás volt, vagy semmiség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célzás volt, vagy semmiség?

Figyelt kérdés
Éppen beszélgettünk a baráti társaságommal, amikor egy téma kapcsán megemlítettem, hogy mindenki túlnő engem, és izélnek, hogy alacsony vagyok. Erre egy fiú barátom mondta, hogy neki tetszenek az alacsony csajok. Persze még körülbelül egy fél fejjel magasabb vagyok nála, habár mindig azzal jön, hogy már ő is túlnőtt engem. Vélemény? 15/L
2011. máj. 15. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy utalni akart. Minden esetre ha tetszik neked a fiú, egy próbát megér. Sok sikert! :)
2011. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

vélemény: várj még (kb 2 évet) míg kiderül

egyébként nekem is bejönnek az alacsony lányok, csak pont nem illenek az én 188 centis magasságomhoz

2011. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát egy lány ne is legyen két méter tíz centiméter...
2011. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom nézted-e az arckifejezését,de szerintem bejössz neki. Egy próbát megér ;)
2011. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!