Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek azokrol a...

Mi a velemenyetek azokrol a nokrol, akik 15-20 evvel fiatalabb ferfival jonnek ossze?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindkettonek egy tapasztalattal tobb. Tartos kapcsolat ugysem lesz belole.
2010. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az anyám és apám között 11 év volt, és 15 évig együttvoltak :)
2010. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Miért kellene bármi véleményünknek lenni erről?

Mélységesen magánügy, ki kivel jön össze.

Te szeretnéd megkövezni ezeket a nőket? Miért?

2010. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tipus jön be.én mondjuk 28 vagyok,és 45-50 éves pasival érzem jól magam.
2010. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az hogy jó nekik,irigylem őket.Egyébként pedig mindenki a boldogságot keresi ha ők egy fiatal pasival találják meg hát akkor mi van?Mindenkinek csak egy élete van és úgy éli ahogy neki jó.
2010. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért neked mi a véleményed róluk?
2010. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
no vagyok. Csak erdekelt a dolog. Tobb kerdest olvastam, amiben a lany volt fiatalabb joval a ferfinal es erdekelt, h mi a velemenyetek, ha ez forditva tortenik.
2010. márc. 21. 09:08
 8/12 anonim ***** válasza:

a kérdésedben az van, hogy "nőkről". a nők már felnőttek - felnőttek meg döntsenek saját hiteik szerint. nem másabb, mintha csak 5 év lenne közöttük.


az más, amikor tizenéves kislányok negyvenes férfiakkal flörtölnek.

2010. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Véleményem az, hogy fiatalodni szeretnének ezáltal...
2010. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a véleményem róluk, hogy nem tartós kapcsolatot keresnek, hanem szórakozni akarnak. Elég vonzónak, csinosnak, fiatalosnak és vagánynak érzik magukat ahhoz, hogy kikezdjenek egy fiatal sráccal.

Vagy éppenséggel nincs semmi önbizalmuk és így próbálnak csiholni magukban.

Lehet kapuzárási pánik is, mint a férfiaknál.

És ritka esetben tényleg arról van szó, hogy lelkileg egy idősebb nő egy fiatalabbal tud jól kijönni.

De az a gyakori - legalábbis én inkább ezt hallom - hogy mivel a férfiak később érnek, mint a nők - pl egy 25 éves nő érettségi szintjének kb egy 30 éves férfi érettségi szintje felel meg - ezért inkább választanak a fiatalabb nők, idősebb pasit, és nem fordítva.

(érettségi szint alatt nem IQ-t vagy ilyesmit értek, hanem pl "felkészültség a családalapításra, komolyság és felellőségtudat")

2010. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!