Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lettem 15 éves, mit...

Most lettem 15 éves, mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy ott aludjak a barátomnál?

Figyelt kérdés
Egyébként a dolog már megtörtént, de a szüleim nem tudják, szerintetek, ha elmondanám akkor engedékenyebbek lennének vagy még inkább tiltanák? 9 hónapja vagyunk együtt és aludtam már nála, de titokban, mert nem engedik, úgy tudták, hogy barátnőimmel van csajos buli meg ilyenek...
2010. márc. 21. 09:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, de igazuk van a szüleidnek.

Jobb is ha még nem tudják.

2010. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
85%
Szerintem ez sokmindentől függ.Pl. hogy mikor történt meg, hogy a szüleid mennyire engedékenyek stb... Ha nembizol benne hogy megértik még ne mondd el, de semmiképp ne halogasd sokáig. Egyszer úgyis rájönnek, h nála alszol és nem a barátnőidnél. Szerintem jobb ha tőled tudják, látni fogják h éretten gondolkozol.
2010. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Kislányom, elég éretlen vagy még az ilyesmihez.
2010. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
97%
semmiképp nem lesznek engedékenyebbek ha megtudják, h már nem vagy szűz.....egyébként van itt egy párhuzamosan futó topik, amin meg azon aggódik egy anya, h a lánya 16 évesen együtt akar aludni a barátjával
2010. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
sztem se mondd el!Én 16 voltam mondjuk amikor elöször voltam fiúval,de visszagondolva,18-20 ig várhattam volna.
2010. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
Én sem engedném el a 15 éves lányom, hiszen az gyerek még. Igen, ez igaz, bármennyire tiltakozol ellene. Lesz még elég időd együtt aludni a pároddal, most inkább maradjon a varázs.
2010. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

3-4 hónapja történt meg az első, eddig arra vártam, h betöltsem a 15öt mert az előtt nem szerettem volna elmondani meg anyu kérdezte már nem olyan rég, hogy megtörtént-e, de azt mondtam, hogy még nem és mondta, hogy majd szóljak neki és elmegyünk nőgyógyászhoz, nehogy gond legyen, egyébként mindig azzal jön, hogy fiatal vagyok még egy kapcsolathoz meg, hogy később ebből úgyse lesz, semmi, de én nem így érzem..

Amúgy szigorú mindig megmondja hányra jöjjek haza ha bulizni akarok menni egy csomót kell győzködnöm bár mostanában nem annyira meg ismeri a barátomat, múltkor hallottam hogy telefonál egyik barátnőjével és ott áradozott a barátomról, hogy mennyire figyel rám meg amikor csak ideje van velem van...de mikor kérdeztem, hogy náluk aludhatok-e vagy ő nálunk azt mondta, h szó se lehet róla, majd ha elmúltam 18 ott alszok ahol akarok amíg ők nevelnek addig csakis itthon meg arra, h ő aludjon nálunk azt mondta, hogy "mit fognak a szomszédok gondolni..."

2010. márc. 21. 10:00
 8/41 A kérdező kommentje:
És amint látjátok nem kell ahhoz együtt alvás, hogy megtörténjen...
2010. márc. 21. 10:02
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

itt a bibi, hogy vagy nem vagy olyan jó kapcsolatban a szüleiddel, hogy elmond nekik

szerintem elég korai volt a dolog, de ti tudjátok, csak utána ne az anyudék legyenek a sz@rok, hisz hazudozol nekik és mindent eltitkolsz...szal ne csodálkozz semmin

ha elmondtad volna nekik kerek perec hogy megtörtént a dolog pár hét v. hónap és meglágyultak volna hidd el (tapasztalat)

2010. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
41%

Figyi, sztem

15 éves kor környékén hog ymegtörtént az semmi különösebb csodának nem számít

Na most nyugodtan mondd el nekik

Lesz egy első shock

Kell két nap

Lenyugodnak a kedélyek

És sztem is meglágyulnak aztán, hiszen ez egy újabb lökés nekik, hogy a kicsi lányuk azért cseperedik

sztem akármiylenek is, akkor is mondd el, legyenek csak ezzel tisztában, előbb-utóbb úgyis el kell, hát 18 éves korodig nem húzhatod

A másik pedig sztem ők is a földön élnek éés tisztában vannak azzal, hogy a mai fiatalság nagy része bizony 15 évesen javában nyomja .... minden szépítés nélkül, csak mert én sem élek álomvilágban és pontosan tisztában vagyok ezzel

sok sikert!

2010. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!