Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a barátoméknál aludhassak?

Figyelt kérdés

Már aludtam náluk,de arról nem tudtak anyáék,mert akkor még nem mutattam be nekik a barátomat.Csak akkor egész végig azon paráztam,hogy apa nehogy felhívja anyát vagy anya ne hívja fel apát(elváltak,anyának azt mondtam,hogy apánál alszom).Szóval nem akarom az egész éjszakát végig idegeskedni.

14/L


2011. aug. 29. 10:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
89%

Könyörgöm, 14 éves vagy, felejtsétek már el ennyi idősen, hogy együtt alszotok. Gyerek vagy, ne akarj felnőttet játszani. Fogtok még eleget együtt aludni, de neked még nem egy fiú ágyában van a helyed, hanem otthon, a saját ágyadban. Utána meg itt sipákolsz majd, hogy terhes vagy 14 évesen és mit csinálj....


Majd eljön ennek is az ideje, de nem 14 évesen. Az eszem megáll komolyan mondom!!!

2011. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
91%
14 évesen már kezelgetnek??? Gratulálok...
2011. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
100%
Igen, talán várj ezzel még pár évet. 14 évesen ne akarj még a barátodnál aludni. És főleg nem kéne a szüleidnek hazudozni.
2011. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
100%
Hiába a lepontozás ez az igazság! :D
2011. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon igaza van anyukádnak, hogy nem engedi, hogy a barátodnál aludjál! Miért akartok felnőni ilyen korán? Élvezd, hogy tini vagy, de ebbe a szex nem tartozik bele. Bandázzatok, csavarogjatok, lehet fiúzni is, de azért a csóknál többet még ne akarj! Ráérsz együtt aludni a fiúval 3 év múlva!
2011. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
96%
Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal :)
2011. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 A kérdező kommentje:

Nem játszom a felnőttet,nem leszek terhes,nem fekszem le vele.

Nem értem,hogy miért olyan tragédia,hogyha nála alszom.Amikor legutóbb ott aludtam nála nem feküdtem le vele.Megérti,hogy még várni akarok,nem siettet.

2011. aug. 29. 10:41
 8/95 anonim ***** válasza:
7%
én is 14vagyok, én is aludtam már a pasimnál.. mondd azt, hogy egy barátnődnél alszol, és kész. gondolom, ezt megengedi anyukád.
2011. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
94%

figyeljél ide én 16 éves vagyok nekem se engedték meg hogy ott aludjak a barátomnál és nem azért mert nem bíztak meg bennem hanem azért mert tudták hogy fiatal vagyok és most nagyon örülök neki mert nem rég szakítottam a barátommal. én is 14 voltam mikor összejöttem vele és majdnem két évet voltunk együtt és ott alvás nélkül annyi élmény történt vele h nagyon nehéz lesz elfelejteni őt, de ha már annyira együtt akartok aludni akkor mért nem alszik nálad?

bár szerintem neked még nem a pasizással kéne törődni már csak úgy tapasztalatból mondom

2011. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
79%
De bizony a felnőttet játszod.
2011. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!