Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveheti őt tőlem a férjem?

Elveheti őt tőlem a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve váltunk el. A férjem kezdeményezte az egészet,mert beleszeretett egy másik nőbe. Velem és a fiunkkal korrekt volt. Fizeti a gyermektartást. A fiunk külön óráit és ami a legnagyobb segítség,hogy a lakást nekem,pontosabban a fiamnak adta és a nevére íratta.


A gond,hogy nemrég megtudta,hogy a fiunk meleg és megengedtem neki,hogy a barátja itt aludjon vele.

Amikor megtudta iszonyatosan feldühödött és meg is akart ütni,amire pedig még soha nem volt példa! Majd azt mondta,hogy azonnal ügyvédhez fordul és elveteti a gyermeket tőlem és ezentúl ő neveli.


Megteheti ezt?


A fiam most,15 éves,jól tanul,szorgalmas gyerek és félek,hogy ő fogja ezt megszenvedni,mert bár jó a kapcsolata az apjával és az új csajával,de azért velem akar élni.



2015. nov. 25. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ilyen miatt nem, hisz gondolj bele ilyen nála is simán előfordulhat...nincs rossz körülmények között, szóval nincs ok arra, hogy elvegyék tőled...

a dühe meg azért volt, mert csalódás volt számára, hogy a fia meleg...azért ez tényleg elég nagyot tud ütni az apáknak...


22F

2015. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Az alaptörvény nem tesz különbséget, hogy valaki heteroszexuális vagy homoszexuális. Gondolom, ha a barátnője aludna ott nem zavarná. A törvény előtt nincs különbség. Ezért nem veszik el a gyereket, mert "melegnek" nevelted.
2015. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vehetik el töled, csak azert mert meleg!!!
2015. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem veheti el tőled, sőt!

Van is valami erre szóló törvény a diszkriminációval kapcsolatban, ennek utána kellene nézni.

2015. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol tudom valtoztattak nemreg, es mar egynemuek kozott is ugyanazok a korhatarok, tehat nem tud kiskoru megrontasa, vagy ilyesmi cimen megtamadni.


Szerintem varj egy kicsit, elsore tul nagy sokk lehetett neki megtudni, par nap, par het alatt megemeszti, es mivel a leirasbol ugy latom hogy egyebkent normalis korrekt apa, meg bocsanatot is ker majd toled.

2015. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
szerintem csak az a baja, hogy nem érti, miért kell egy 15 éves gyereknek felnőttest játszani, és ott aludni az aktuálisnál. Ebben egyet is értek vele.
2015. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

A gyermekelhelyezes megváltoztatásához először is 2 évnek el kell telni az ítélet jogerőre emelkedesetol. Másodszor lényeges változásnak kell történnie -a homoszexualitás nem az. Harmadszor mivel a gyerek már 15, elmondhatja a véleményét. Negyedszer pedig ha 15 évig megfelelően nevelte, nincs az a bíró, aki elvenne a gyereket.


Amúgy ez az együtt alvás nekem is meredek ebben a korban, hiába nincs esély terhessegre

2015. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

együtt alvást én sem engedtem volna. off vége.

de ezért meg azért mert meleg nem fogják elvenni tőled.

2015. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit hisz az exed? Hogy majd ő kineveli(kiveri) a gyerekből a melegséget?


Ilyen indokkal szerintem nem veszik el. Ha jól tudom ennyi idősen már a fiadat is megkérdezi a bíróság, hogy hol szeretne élni, és figyelembe veszik.

2015. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

És mit mond a bíróságon? Értem, hogy megijedtél, de gondold végig. Apa bemasírozik a bíróságra és előadja, hogy a gyerek valami teljesen törvényeset csinál, mekkora borzalom, adják neki?


Nálad van a gyerek és ok nélkül lehet elperelgetni egymástól. Gondold végig, hogy ha így el lehetne perelni a gyerekeket, akkor több ezer gyerek költözne évente, ahogy anyu és apu háborúzik.

2015. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!