Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor itelik az apanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor itelik az apanak a gyerekeket? Tenyleg elveheti a ferjem? Ezzel fenyeget, es emiatt nem merek lepni.

Figyelt kérdés
Attol tartok nem tudna intelligensen valni, habzik a szaja ha szoba kerul a valas es a gyerekek. Allyndoan megy,dolgozik,miota megvannak en intezem oket, o azt se tudja hol alazcsillapito es mi a neve. Egy kezemen megszsmolhatnam,hogy 9 ev alatt hsnyszor furdette meg osszesen a 2 gyereket. Plusz ahogy velem banik. Nem alkoholista,nem ver minket,de semmibe vesz, megalaz....nem megyek beke,lelki roncs vagyok,csak a gyerekek miatt probalom tartsni magam. Nem elnem tul ha neki itelnek a gyerekeket, de ezzel fenyeget,nehogy azt higgyem,hogy en vihetem oket. Barmikor lathatna oket,akarmikor, nem vagyok idiota, hogy ilyet beszabalyozzak. Kozos ingatlanunk nincs,anyosomek hazaban lakunk. Ok nem laknak velunk. Egy hiteles ingatlan van az en nevemen. A szomszedban :(
2015. jan. 13. 07:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodj meg. Ha el tudod tartani a gyerekeket neked fogják ítélni őket. Az tényleg nem túl szerencsés, hogy pont a szomszédba tudnál költözni, de ezen gondolom nem tudsz változtatni. De csak ezért ne maradj vele.
2015. jan. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Ha elválsz, akkor lesz hol laknod a gyerekekkel? Van munkahelyed, és saját jövedelmed. Eltudod tartani a gyerekeket? Vagy csak a tartásdíjra és a CSP_re számíthatsz?

Ezt mind figyelembe veszi a Bíróság.

2015. jan. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Most inditok egy vallalkozast is. A ferjem sikeresen e,erte,hogy tole fuggjek,modszeresen csinalta,mostmar latom. Soha semmilyen munka nem volt jo neki. Idegileg kikeszitett a finom kis kotozkodeseivel. Ha ez a vallalkozas beindul,akkor megelnenk. Fo,eg ha meg gyerektartast is fizetne,bar a ,egszebb,hogy papiron nem sok minden vsn...sot,most meg a "fizeteset" is letiltottak olyan ado-es jarulrkhatraleka van. Cege van.
2015. jan. 13. 07:38
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha a vallalkozasom nagyon nem megy,talalnek munkat, ettol nem felek. Van eszem,beszelokem, megjelenesem, es lenne aki segit. A ferjem elhitette hogy eletkeptelen vagyok nelkule...simeresen. De pofozom magam,hogy nem. Ez az o beteg elgondolasa.
2015. jan. 13. 07:40
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Nem nem az a bajom. Csinald utsnam amit en, szerintem 2 het utan sirva menekulsz. De szerintem te egy himsoviniszta majom vagy,ha ilyeneket mondasz. Rohadtul nincs jo dolgom, se anyagilag,se erzelmileg. De a kerdes nem is ez,pont eleg,hogy en tudom, le se birnam irni.
2015. jan. 13. 07:57
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy nem latom mit csinal? De latom. Nem lusta,dolgozik, ezert tisztelem is. De ez edes keves. A kornyezetemben mindenki azon csodalkozik,hogy miert nem lepek mar le,mert ez az ember nem normalis. Attol fuggetlenul,hogy penzt keres!!!! Nem az adja a jellemet.
2015. jan. 13. 07:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nála van jobb helye a gyereknek, és hozzá kötődik jobban.


Egymilliószor leírtam már, hogy csak ez számít. Nincs elsőbbségi joga az anyának.


Ld: New Yorki Gyermekjogi Egyezmény


Egy ügyvéd

2015. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki van munkája, neked nincs de.hiteled van reális az esèlye hogy ő kapja a gyereket. Az, hogy adóhátralèka van kis cègek esetèn nem szokatlan ( a nagyok meg le tudják csalni). Amìg ez ìgy van rizikós válni.
2015. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Van munkam. Az o bizniszehez asszisztaltam mindig. Vallalkozasom van,de most mas agon is elkezdek egy dolgot. A gyerekek minden ketseget kizaroan hozzam ragaszkodnak jobban!!!!
2015. jan. 13. 08:30
 10/20 A kérdező kommentje:
A hitelt az ingatlan termeli ki..amin a hitel van.
2015. jan. 13. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!