Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csak nekem furcsa vagy...

Egy csak nekem furcsa vagy tényleg nincsen rendben?

Figyelt kérdés

A barátom, a nővére és én a mai napon együtt voltunk ügyeket intézni a belvároban. Hirtelen a barátom nővére összefutott a volt egyetemi tanárával (2.diplomás a nővér ) az utcán. Elkezdett beszélgetni vele tölünk 5 méterre, majd mikor visszajött fülig érő szájjal azt mondta hogy segít a férfinek a bankban elintézni a dolgait utána pedig beülnek egy kávéra.

A nővére múlt héten ment férjhez a barátjához akivel 14 éve vannak együtt.

A férje nem egyetemi tanár sőt nincs olyan megjelenése mint akivel ma összefutott. Nem tartom korrektnek ezt a fajta viselkedést, de a barátom csak célzott rá hogy ezt azért nem kellene.

Fordított esetben ha én ilyet tennék, biztos vagyok benne hogy elmondana mindennek a barátom egész családja. Ellentétben a nővér buksiját meg is simogatják otthon ha sikerül összejönnie az egyetemi tanárral és kirúgja a férjét akit nem tartanak semmire.

Lehet hogy teljesen természetes csak nekem furcsa, de ismétlem ha én ilyet csinálnék (nem is vagyunk házasok) olyat kapnék amit nem raknék ki az ablakba!


2015. nov. 30. 14:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most csak én nem értem? Milyet csinált? Mondta, hogy most lefekszik ezzel a pasival, és elhagyja az egy hetes férjét azonnal???

Mert amúgy abban semmi furcsa nincsen, ha egy férjes asszony összefut egy jó ismerőssel, és beülnek egy kávéra... -__

2015. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Na szep is lenne, ha veletlenul osszefutnek egy regi kedves ismerossel (volt tanarral, haverral, barkivel), es meg se orulhetnek neki, meg egy kavera se mehetnek el vele, mert abbol balhe lenne.. Mi van??!


Ebben semmi nincs az egvilagon. Egy kavebol mar azt kombinalod ossze, hogy elhagyja miatta a ferjet?? Hat ez zsenialis, jot rohogtem, koszi.


Ha a baratom ilyenen kiakadna, nem lenne a baratom. Forditva is ugyanez, attol meg, hogy egyutt vagyunk, nincs eltiltva emberektol, igy nyilvan noi ismerosoktol sem. Hihetetlen egyesek min kepesek kiakadni.

2015. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj azzal, hogy egy régi ismerőssel találkozott, és megiszik vele egy kávét. Te kombinálod túl a dolgot. Ha az illető nő, akkor az ellen is lett volna kifogásod?
2015. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit túlkombinálod a dolgokat.

1. Attól, hogy beülsz valakivel valahová egy kávéra, és beszélgettek, nem azt jelenti, hogy össze akarsz vele jönni, és kirúgod a férjedet.

2. Megette volna a fene, ha egy férjes nő már szóba sem állhatna senki mással.

3. Attól, hogy a férje nem egyetemi tanár, és nem is néz ki olyan jól, még biztos vannak olyan tulajdonságai, ami miatt a lány őt választotta, és nem másik pasit. És mivel őt választotta, nyilván nem akarja kirúgni, mert valaki jobban néz ki nála, és elhívja kávézni.

4. Az megint egy külön témakör, hogy a lány választása, meg a család igényei nem egyeznek. Bírom az ilyen családokat, akik meg akarják mondani, hogy kivel legyen boldog a lányuk.

5. "Fordított esetben ha én ilyet tennék, biztos vagyok benne hogy elmondana mindennek a barátom egész családja."


Mégis mit tennél? Meginnál valakivel egy kávét. Szerintem csak te gondolod túl a dolgokat. Ha pedig mégis több lenne, és megcsalná a férjét, a család szemében persze, hogy más elbírálás alá esne, mint ha te csalnád meg a párodat/a fiukat. Azért, mert ő a lányuk, te meg egy idegen vagy a család szempontjából.


"Lehet hogy teljesen természetes csak nekem furcsa, de ismétlem ha én ilyet csinálnék (nem is vagyunk házasok) olyat kapnék amit nem raknék ki az ablakba!"


Kitől kapnál olyat? Ha a párodtól és a családjától, akkor szerintem gondolkodj el egy kicsit a jövőn. Biztos, hogy ilyen közegben szeretnél élni.

2015. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

kitől kapnád?

párod letilt az ismerőseidről? főleg ha pasik?


megisznak egy KV-t, az még semmi.

ha lesz vmi, lesz. ha nem, akkor meg éljen burokban???

2015. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

14 év után házasodtak össze már 40 éven felül, a nő keresett más férfit is de nem talált igy kiegyezett a jelenlegivel. Emiatt és a hirtelen öröméből gondolom hogy "esélyes" hogy lecserélné a férjét az egyetemi tanárra ha összejönne és megtehetné. Magától ajánlotta fel hogy segít elintézni a bankban a dolgokat és megisznak egy kávét cserébe.

Én nem szoktam férfi ismerősőkkel kávézgatni.

2015. nov. 30. 14:49
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy rád tartozna, ha lecserélné a férjét. De így ahogy kivesézed a sógornőd életét, hát örülök, hogy nem az én sógornőm vagy.
2015. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Sokkal kisebb dolog miatt is kaptam tölük csipkelődő (nővér-barátom páros)megjegyzéseket.
2015. nov. 30. 14:51
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem szoktam férfi ismerősőkkel kávézgatni."


Ez már a te magánügyed. Meg az is, ha ezt tartod normálisn ak. Én mondjuk semmi kivetnivalót nem találok benne, pedig férjnél vagyok.

2015. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

"Sokkal kisebb dolog miatt is kaptam tölük csipkelődő (nővér-barátom páros)megjegyzéseket."


Mennyi idős vagy? Biztos, hogy egy ilyen pasit képzelsz el magad mellé? Én nem nagyon viselem el, ha korlátoznak, vagy ha csip-csup dolgok miatt csipkelődnek velem.

2015. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!