Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelmemnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmemnél miért érzem azt, hogy valami nincs rendben? Többi lent

Figyelt kérdés
Nemrég járok egy lánnyal, 15 éves fiú vagyok és már elég jól benne vagyunk az egészben meg szeretjük is egymást. De mégis azt érzem, hogy valami nem jó de nem tudom megfogalmazni, hogy mi az. Valami olyan dolog ami miatt aggódok mindig de nem tudom mi az. Lehet, hogy nem is rossz dolog de mégis valami megmagyarázhatatlan és fogalmam sincs mire gondoljak.

2014. máj. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magad se tudod, akkor mi honnan tudjuk
2014. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt remélem nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel.
2014. máj. 14. 22:25
 3/4 anonim válasza:
szerintem várj egy kicsit lehet hogy elmúlik, de nem az fura hogy esetleg ez az első barátnőd, és még egy kicsit fura ez az új helyzet? Csak mert én is így voltam
2014. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De, a fején találtad a szöget ő az első. Szóval akkor nem csak nekem van ez?
2014. máj. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!