Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom bemutat a tágabb...

A barátom bemutat a tágabb családi körnek, mit vigyek a nagyszülőknek-unokatesóknak és hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

A szüleit már ismerem, de karácsony után én is hivatalos vagyok a nagy családi összejövetelre.

Elég félénk vagyok ilyen helyeken, hogy viselkedjek?

Barátom azt mondta, ne vigyek semmit, de nem állíthatok be üres kézzel. Mit vigyek a nagymamájának, nagypapájának és a 9 és 13 éves unokatesóinak (lányok). Pl fiatal gyerekekkel sem tudom, hogy kell viselkedni...

Nagyon félek, hogy neveletlennek fognak tartani


2015. dec. 17. 21:40
 1/4 gömbicica ***** válasza:
65%

szülőnek egy üveg bor, vagy bonbon,

nagyszülőknek? unokatesóknak?


szerintem semmit.


esetleg valami finom süteményt nem tudnál késziteni???

és azt valami szép tálcán elvinni?

2015. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:
65%

és vedd megtiszteltetésnek :) próbálj meg a lehető leglazább lenni. figyelj hogy öltözöl. semmi kirivó ne legyen rajtad, akár hány éves is vagy. és a mosoly nagyon fontos.


kivánom jól sikerüljön a bemutatkozásod, légy lenyügöző :)

2015. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy tálca süti pont megfelelő lenne.
2015. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

szerintem, pont ilyen esetekre megfelelő az ajándékkosár.

Abba lehet tenni olyat ami a felnőtteknek is jó és a gyerekeknek is.

2015. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!