Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit kellene tennem,...

Vajon mit kellene tennem, hogy nyugalmam legyen végre?

Figyelt kérdés
Próbálom bővebben leírni a részleteket, hogy hátha tud valaki hasznos információt rá írni. Élettársammal szétmentünk körülbelül 1 hónapja. Azóta folyamatosan zaklat, egy nap 30 nem fogadott hívásom van tőle, rágalmaz mindennel. Ő elköltözött, de rendszeresen vissza jár az adott településre, kivárja míg megyek munkába, és a buszmegállóba ordít minden trágár szavakat. Illetve, már a munkahelyemre is elment, kiabálni, azzal az indokkal hogy ki akar rúgatni, a biztonságiak zavarták el onnan is.Nem szívesen írom ezt, de mint akinek szó szerint elment az esze. Ijesztő. És a napokban elérte azt a tűréshatárt amit már nem bírtam tovább hagyni, fenyegetései odáig fajultak, hogy kinyírat, de nem ő teszi meg, hanem rám küldi az 'ilyenkor szokásos embereket'. Legközelebbi rendőrőrsre bementem, mindent elmondtam tüzetesen, megmutattam a fenyegető sms-eket, a sok telefonhívást, illetve elmondtam szóról szóra, hogy mikkel fenyegetőzik. De nem csináltak semmit. Annyit mondtak, esetleg távol tartást kérhetek. Végülis az is több mint a semmi, de ahogy mondta, mást küld rám úgyis, tehát ezzel a távol tartással nem mentem szinte semmire. Viszont az nem állapot hogy azóta az utcára csak remegő lábakkal merek kilépni. Esetleg valaki, tud valami tanácsot adni?!
2015. dec. 23. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik egy kis pénzért elintézik neked legyen ő bárki a pénz beszél biztos van ilyen ismerösöd azért szerezz be valami önvédelmi eszközt gáz spray sokkoló
2015. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor fog békénhagyni ha vmi nőt ràkúldesz és szerelmes lesz..akkor leszàll majd rolad..késöbb pedig visszavàghatsz a szinésznővel..
2015. dec. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Küőldj rá pár nagydarabb férfi ismerőst

drogos kis szájhös azt hiszi a gép elött ül és nincs következmény

pár pofontol összefosná magát

2015. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gnoomage ***** válasza:
Nem hiszem hogy nincs egyetlen nagydarab ismerősöd, aki nem vállalná be 2-3 napra, hogy kísérget... Nálunk a családfa fele ilyen, és ha valakit zaklatnának biztos segítenének...
2015. dec. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy ezt minél tovább engeded neki, annál jobban fel fog bátorodni és ezt nem szabad hagyni. Már az első fenyegetéseknél lépni kellet volna. Véleményem szerint két dolgot tehetsz.



1. Egy távoltartásitól már valószínűleg beszarna. Végül is csak egy nagyszájú marháról van szó, nem a helyi Don Corleone-ról.


Az egyik barátnőmmel nekünk is elég csúnya szakításunk volt, én odaálltam az egész család elé és elmondtam a véleményemet mindenkinek szemtől szembe. (ritka undorító család volt) Erre a lány apja (a helyi kiskirálynak képzelte magát) kezdett el fenyegetőzni a lehető legkülönbözőbb kommunikációs csatornákon. Egyszer felhívott, hogy ne csodálkozzak ha éjjel a Dunában fogok aludni, mert vannak olyan ismerősei akik elintézik. Annyit válaszoltam, hogy ne csodálkozzon, ha a rendőrök pedofil tartalmakat találnak a számítógépén, mert vannak olyan ismerősök akik elintézik. Ez 4 éve volt, azóta is nagy ívben inkább elkerül, ennyi elég volt hogy leszálljon rólam.



A második lehetőség, hogy megkérsz egy (vagy amennyit akarsz) férfi ismerőst, aki csak itt-ott meglepné. (buszmegállóban, telefonban, stb.) Akár egy behajtócéget is felkérhetsz ilyen melóra, szerintem simán elvállalják. Az már az illető(k) vérmérsékletétől függ hogy hogyan beszélget(nek) el vele.


[link]


Ha megjelenik egy-két ilyen szép szál legény a lakása-háza előtt, akkor biztos hogy el fog gondolkodni a további életén.

2015. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel zaklatásért.
2015. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!